Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ay canım ya boş ver geri kafalı insanları kafana takıp durma.erkeklerde bazen dolduruşa geliyorlar.sanki insanın sabrını sınıyorlar ama ne yaparsın kadınların çileside bu koca nazı çekmek aslında kadınlara nazlı derler ama onlar bizlerdden beter. bişey isteyecek olsam 9 laf eder dil dökerim öyle arbbim bizleri gani gönül yaratmış
sende üzme kendini bak içinde bi melek taşıyorsun nelerle geliyorlar göbişlere

ahh bitanem yaa neler yapmışlar sana öle öff aman unut gitsin üzülme canım ya

canım bende dertlendim ama şimdi derdimi anlatım heinize bizim ocak bozuldu gaz kaçırıyo eşim açmiş çay yapmış dün sabah bende uyuyodum kalktığımda ev gaz kokusundan geçilmiyodu ki kendide biliyo 1 haftadır ocak bozuk yenisini alıp takmadığı yetmiyomuş gibi bide bugün yine açmış gazı bizi zehirlicek kendi işe gidiyo bende uyuyorum allahtan uyandım gazın kokusuna gelde çıldırma bu adama bide eşim elektirik mühendisi bütün ailenin elektiriğini o yapıyo kaynanam gilin inşaatı var mutfak yaptırıyolar eşime dedimki sen yapma elektirkçi tut biliyosunuz eşim hastalık geçirdi gözü halen tam görmüyo yorulması yasak bende yorulmasın diye 1 haftadaır ocaksız evde oturuyorum ama yok eşim tutturdu ben yapcam diye bende korkuyorum ona bişey olur diye aman bağirdım çağiırdı sonra öptü beni işe gitti kendi kendime ağlayıp durdum işde neyapim

aynen öle bazen dolduruşa geliyolar bizimkiler ve dediğin gibi bizden nazlılar.Ayyy bnmki bazen küser yemek falan da yemez zorlarm artık.Yürek tüketiyolar bazen ama napcan işte kocan ne yapsa zoruna gitmiyoda bi başkası sölediğinde baya koyuyo.Anacm baktğn zaman okumş insanlar geri kalmşda değiler hatta master falan hepsini bitirmiş ama işte geri kafalılık okumakla da bitmiyo heralde Baş müfettiş hemde dışardan görsen dersin ki ne kadar çağdaş,ileri görşlü bi insan ama gel sen ne çektiğimi bi de bana sor!!!! nese dedim ya ALLAHTAn uzağız hamd olsn
şekerım gul gec onlar gıdıcı anacım 🙂

doğru diyosn bacm ama benm babam da yok ya evlendiğimden beri kayınbabamı kendi babam gibi görmek istedim,hep kendi babam gibi yaklaşsn istedm bende babama olan özlemimi tamamlaym dedim ama hayal kırıklığı.Saygı duyarm baba derm ama canım babam gibi de sevemem...

ayyy canım ya üzülme diyorum ama anlattıkça rahatlıyosan anlat sabaha kadar ben seni dinlerim ama üzülme hem bak gidicekler mi zaten bikaç gün sonra sonra ohh mis ayy doğum gnünmü pazar günü canım şimdiden iyiki doğdun iyiki tanıdım seni canım benim öptüm yanacıklarından

kızlarrr takmıyorum dedikçe takıyorum sanıyorum.....

takmıyorum desende takarsın bitanem rabbim gönlüne göre versin inş

nedennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn 🙂

oyy benim burçemim gelmiiş hg canımm

aynen yawrum herkeste vardır bu sorun ama benım kocam karısmıyosa kımse karısamaz..bu kadar neyse sen salvarı nerden aldın sole bende alım

kuzummmm geçmiş olsun yaaaa RABBİM korusun seni de meleğini de..Kıyamam yaaa nasl üzüldm anlatamam.Ya eşler böle işte bende eşime diyorum ben kızdğm zaman adamın gönlümü alması 5 dk'yı bulmaz ama o bana küstüğü zaman bin dereden su getirirsin.Demek hepsi aynı hemen hemen ama bnmki baya nazlı.Neyse ALLAH başmzdan eksik etmesin eşlerimizi.Tırnaklarına zarar gelse canımz yanar.Kuzum açsaydn kapı pencereleri iiice yaa temiz hava alsaydn iice