Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ah sekerim kıyamam ben sana keşke sana ulaştırma imkanım olsa

13 ağstos 9 ağstosa kaydı regl oldum. tunacım 10 eylülü beklicez artık eklersin.
saglık olsun melegim. gerisi gelir rabbim eşinede sanada saglık sıhhat versin er geç bebişler göbecikte inşallh
üffffff püffffff kimsecikler yok canım sıkıldı 2 lafın belini kırarız kankilerimle dedim ama kimse de yok.:küstüm::küstüm: canım .çok sıkkn yaaa ağladm akşam akşam dertleşmek istedim ama ...
niye aglamuş benim hamişim

kızz hıc sorma benımde istıo ıstnabulda da dogru duzgun yapan yer yok gıdım yıyım anasayfayada koymuslar ohhh sımdı olsa yesek limonlu lımonluuu
hiç sorma bacım yaaa.Zaten ben çok severim tantuniyi ve Mersin'e gittiğimde inan hergün yiyodum nerdeyse 2 hafta boyunca baya doydum ama gelince burda yok tabi ne yapcas bilmiyom.Kociş nöbette ona söledim artıkın sabah gelirken bana tantuni bulur musun dye ama burda güzel yapamıyolar kiiiiiiiiiiiiiiiiii

ayyy yasminim valla bacım hamiş olmasm inan hiç umrumda olmaz da böle olunca insanın canı baya istiyo yaa ekşili acılı falan.Oyyy susaym ben ağzım sulandı baya bi neyse böle durumlarda avuç yalanır bende avucumu yaladm

slmmm herkese

mumined inş bebişin sana tutunur tatlım rabbim verdikten sonra dr dediğini boşver duarım senin allahım bebişini sana bağişlasın inş belkide geç döllenme olmuştur

şekerim sen öle bir anlatmışsın ki benim bile canım çekti gülüm kıyamam sana sen niye ağladın bakim hem bebişimizi üzdün heh

yasminim bu aralar zaten alınganlığm üstmde iftarı yaptk tam çaya davetliyz oraaya gidicez kayınbabam üzerimdekilere laf etti🙁🙁 kız çıplak da değildm heee altmda kapri şalvar vardı internet sitesinden getittirmiştim dün geldi ve artık pantolon giyemiyorum sıkıyo çok da mutlu oldm böle lastikli ve rahat olunca..Üzerimde de bildiğin normal bi bady vardı ve doğal olarak artık karnm belli ve ben doğru dürüst hamilelik kıyafeti almadm burda bi türlü.Doğal olarak giyicek çok bol bişe yok.Neymiş efendm hatlarm belli oluyomş,böle giyinilrmişymiş daha düzgn bişeler giyicek mişim falan filan.Anam sanki yarı çığlak çıktm dışarı.Bide insan hevesleniyo böle karnı çıkınca ne bilim bende yatak odasına geçtim kayınvalidem de üzüldü o da bişe diyemedi işte anne dedim yok yani kıyafetm yok öle almadm falan e elbise giysin diyo kayınbabam bende bıktm elbse giymekten pantolon olmayınca elbise giydim hep.İnanın o kadar da sevndm ki hem yakştı, hem rahat oldu dye çocuk gibi sevndm halbuki.Neyse ben içeri girdim kayınvalideme anne siz gidin dedim e ne keyif kaldı ne bişe snra olmaz yalnz kalma dedi falan snra baya zoruma gdince ben ağladm falan kayınbabamı gönderdi sen git diye tabi ama ne söledi bilmiyorum.Bende ders çalışıcam dedm ama yeni düzeliyo moralim..Ya ben haksız mıyım kızlar ne olur söleyin hata kusur var mı bunda??