Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

slm kızlar nasılsınız, yaaa işe bir başladım yoğunluktan giremiyorum, birde bağlantı ağır bugünlerde sayfayı bile 1 saatte açıyor bazen..

canlar doktorumla konuştuk yarın çagırdı benı. 10 gun önce regl olunca gormek istedi. Bu ay rahim filmi çekilecekti. bakalım neler olacak yarın , neden bu kadar erken oldum, ne zaman filmi çekecek açıklığa kavuşur artık. Hakkımızda hayırlısı. Çok dua etmiştim bu ay olsun da filme de gerek kalmasın dıye ama kısmet değilmiş. Rabbimden hayırlısı

defnecim insanin inanasi gelmiyorda ama aklinada gelmiyor hani ... ins gelsin o zaman bu ay bak 7 sene de doluyormus...

ben de kendi kendime hep bicok sey soylemistim. unv de iken arkadaslarim hep senden iyi ev kizi olur diyorlardi hemen evlen cocuk yaparsin bende size inat 2 sene yapmiycam demistim. evlendikten sonra iki sene beklemek istemedik ama 2 sene dolmayinca da olmadi acikcasi. ayrica bir de biraz zayifliycam ondan sonra eltim bi dogursun ondan sonra temelini turkiyede atcam amerikada da dogurcam demistim. butun bunlar oldu ondan sonra ben hamile kaldim. eltim dogum yapti ben ertesi gunu hamile oldugumu ogrendim biz bir anda tr yeye tatile geldik hic planda yokken ve ordayken hamile kalmisim ve cok zayiflamistim 🙂)
simdi buyuk konusmuyorum valla ne desem cikiyor

basima gelmedigi icin bisey yazamamistim canim hic bir fikrim yok acikcasi. simdi merak ettim bizi haberdar et yarin mutlaka

Canım benim çok büyük şansızlık olmuş seninki.. Bebeklerden pek hoşlaşmayan bir radyologa denk geldin demekkii.. Neyse hersey iyi olsunda bizler görmesekte olur.. onlar görsünlerde yeter... belki canım ilerde bi daha ayrıntılıya gidersin ben 30. haftamda gitmeyi planlıyorum güzel bir fotograf için 😉) içimdeki kızımı cok ama cok merak ediyorum 😉))