Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

inş o yumurta sana bebek olarak geri dönnecektir canımm🙂)

canımm iyiyiz şükür oynayıp duruyoruz🙂) hamişlik vücudu bitkin yapıyor canım dinlen bol bol, valla ben de her listeyi yenilediğimde çok seviniyorum çok şükür hamişler bekleyenlerin sayısına yetişti🙂 daha da artar inş..

evet cnm gunum yatmakla gecıyor ınan buna sankı ustume bın ton bınmıs gıbıyım kuafore gıdecem hıc gozum almıyor ama gıdecem hamılelıgı ogrendıgımden berı kendımı unuttum :d bakım sart

ya canım aslında bende önceki aylarda şimdiden göğüs ağrısı olrdu uçları hiçbirzaman acımadı tabi ama buay oda yok elliyorum elliyorum yok acımıyo🙂belki bende hamilelik tamtersi etki yapar bakarsın🙂 evet tatlım ninem demiştiki ben geyiklerin çiftleştiği sene evlenmişim🙂 oyüzden 7 yıl olmaz bekleme dedi olmadı harbiden kadında ne ağız varmış zaten maşşallah dediği 3 gün yaşıyo🙂 ya öyle batıl inançlarım yoktur aslında ama buay 20 sinde 7 sene olunca aklıma geldiiiii🙂 olurmu olur yani

evet cnm gunum yatmakla gecıyor ınan buna sankı ustume bın ton bınmıs gıbıyım kuafore gıdecem hıc gozum almıyor ama gıdecem hamılelıgı ogrendıgımden berı kendımı unuttum :d bakım sart
yata yata yatasın da gelir canım yaa, şöyle akşamüstü git bence de bir değişiklik olur sana da. tabi kendimizi hamişiz diye salmayalım di mi? biz tuna beyden hiçbir yere çıkamıyoruz o evi dağıtıyor ben topluyorum🙂

ya tuna ablası bende cok heyecanlı gittim doktora.bebgın herseyını görecem dıye.umdugum gıbı olmadı.doktorun görebılecegı ekran vardı sadece.ben yandan nekadar görebıldıysem artık.onun dısında radyolog biraz somurtkandı.ben soruyorum zorla cevap verıyor sankı. 20 dk sürdü .saglıklı dedi okadar .ne organlarını gösterdı ne bişey.kendı baktı sadece.o bakarkende nereseıne baktıgını anladım öylşece bitti.umarım senınkı bööyle olmaz.gercı saglıklı olsunda tek dieğimmm