Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Teşekkürler canım 😉)) Ya mutfagı fazla boşlamassam en kolay yer bana görede çünkü mutfagım küçük ve fazla eşyam yok =))
ohh ne güzel ya fazla eşya olmaması bende enkısa sürede azaltıcam🙂 yemek yapmayı çok sevmem ama mutfak eşyası almak en büyük hobim diyebilirim görünce dayanamıyorum nasıl temizleyeceğimi düşünmeden alıyorum🙂 sen en iyisini yapıyosun tatlım

bizim sayfamız eski formuna geliyor gibi maşşalahh maşşalahhh Allah boozmasın Rabbim muhabbetimizi arttırsın inşşşş.

canım gözün aydın çok mutlu oldum.Allah analı babalı büyütsün. Rabbim sağlıklı gebelik geççirmeni ve sağlığıyla hayırlısıyla yavruunu kucağına almayı nasip etsin canım ... tüm hamişlerede bana da inşş ve tüm bekleyenlerinnde göbişini doldursun inş rabbimmm.

ayy git gide herkes kızarıyor defnem sıra bizede gelir inşallah 🙂 🙂

vallahi hep duamdasınız yaaa merakla bekliyorum hamişliklerinizi kızlar gözlerrim yollarda kaldı hadi yetişin sizde hamiş olun istemek inanmak başarmanın yarısı sonuçta değilmi... ama unutmayalım herşeyin hayırlısı fıstıklar inş taz vakitte sizinde göbişler dolarr.

canım benim demek hayırlısı buymuş sen bozma moralini gelecek aya inşş birtanem ama belirti beklediğiniz sürece melekler inat edecek gelmeyecek silin aklınızdan şu beklentiyi ... inş süprizle gelcek meleklerinnizzz. hayırlısı olsun diye dua edelim canım inş yakındır seninde hamiş olacağın günler canımm...

sllm herkese benim güzel meleklerim nasılsınız

canım benimmm güzel hamişim vallahi iiiyiiizzz ya nasıl olalım işte büyüyoruz meleklerimizle...cumayı iple çekiyorum meleğimle görüşümüz var😀 inş sende iisindir canım seni ve mercimeğini kocaman öpüyorummm

bugun gıttım kese varmıs 3.8 mm miş ama pek umutlu konusmadı hatta lar cunku ıkı doktora gıttım 15 gun sonra gell kalp atısına bakalım dedıler kan degerlerım cok dusukmus

ya sen doktorlara ne bakıyosun sanki doktormu verdi o canı ona büyütende Allah verende Allah sağlık verende Allah sen ümidini kaybetme Rabbimden ümit kesilmez bak gelmiş meleğin ya hiç yok deselerdi yine kimyasal bişey olsaydı ama bak kesen var ve benim de dediğim gibi şuan çok erken bir dönemdesin canım adetinin 20. gününde gittin test yaptın bekle dedim ben sana bence biraz bekle bakalım 15 gün sonra bence biraz daha büyümüş olur daha çok küçük ben 8. haftda duydum kalp atışını sen 6. haftada duymaya gideceksin duyamassan yine moralin bozulcak ama boş telaşlar bunlar bence ya çok erken daha adetin bile gecikmesini beklemedin canım olmaz böle ama 🙁 kzıyorum sana valla ne yalan söyliyim bak kalp atışını duyamasaan bekle tamam mı 2hafta daha tecrübeli olarak söylüyorumm dinle benii...yinede hayırlısı olsun hakkında canım

canım yerleşme kanaması 2 gün önceden olmaz yumurtlamadan 2 gün sonra olur diye biliyorum ben okadar araştırma yaptım sonuçta yanii adetten 10 gün önce olan kanamaları yerleşme kanaması diyebiliyoruzz seninkide inş böle bişeydir canımm adet gibi devam ederse defnenin dediği gibi adetin erken gelmiş demekktir ama kesilirse bi bak bakalım adet zamanın geçince test yaparsın bizede güzel haberler verirsin inş canımm hayırlısı olsun

canım kolay gelsin şimdiden çok yorma kendini ben bi evi toplayayım temizleyeyim dedim belim koptu soğuk soğuk terledim ayaklarım titredi yatmadan dinlenmeden geçmedi kendini yorma güzel hamişim ttamam mıı? çok öpüyorum senii ve meleğini yukarlara uzanmassın biliyorum ben ama yine hatırlatayım 😀 uzanma sakın yukarlaraa 😀 öptm çokkk canım ikinizide

esinciiimmmm hoş geldiiiin🙂 pardon yaa hoş geldiniiiiizzzzzzz🙂

canım hoşbullduk okumaktan yazmaktan anca sana sıra geldide yazdım 😀 baya yoğun buara buralar 😀 nasılsın canım nasıl gidiyor varmı bi gelişme

ben varıııııım🙂 yok canım bigelişme bekliyoruz bakalım.reglime 10 gün var daha bugün felaket kasık ağrım var sancı resmen öyle böyle değil yani bide üztüne afiyet kabız olmuşum🙂sıkıntım var yani anlıcan.midemde havada offff böyle işteee🙂

oy defnem geçmiş olsun, kayısı elma falan ye bari. o kasık ağrısı yumurtluyon galiba ondandır. güzel haber gelecek bu ay senden inş🙂