Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım Allahım sizede vericek inş tez zamanda dua etmekten başka çare yok biliyosunuzki buarada hoşgeldin aramızaa😀 inş sizlerde hamişliğinizi burada kutlarsınız bizimle .... hamişlik güzel gidiyyo canım D: büyüyoruz iştee 😀 azı bitti çoğu kaldı bizimkinin ama ufaklık kendini belli etmeye başladı 12. haftamız bitti bizimde hayırlısıyla yukarı çıkmaya hissettirmeye başladı kendinii bu duygular ancak ve ancak yaşanır anlatırken bile bir tuhaf oluyor insan Rabbim en kısa sürede sizede ttaddırsın inşş Aminnnn
hoşbulduk🙂 inş yaa allah bebişini sana bağışlasın büyüyün bakalım ne güzel🙂

hadi bakalım başarabilcekmisin 😀 herşey bebekler için canım napalım katlanıcazzz.... inş sende bizim gibi bebeğin hakkında konuşursun ve son adet geçirdiğin zaman olur birdaha adet görme emii😀 inş meleğin gelir ve süpriz yapar ama bekleme bak lütfen tammmı ben hiç beklemedim ya yaseminim inanki 2 hafta geçti adet olmadım ama demedimki adet neden olmadım inan geçtiğinin bile farkında değilim baktım çok olmuş geççeli korktum kist falan vardır diye tabi bklemiyoruz ki oyüzden bi gittim doktora 6 haftalık gebeyim 😀 değerim tavan yapmış 10 777 çıkmıştı 😀 sonra baktık ultrasonla kesesinii görmüştüm meleğimin 2 hafta sonrasındada kalp atışarını duydum hayırlısıyla şimdi buluşma anımızı bekliyorummm inş sende böle süprizle kavuşursun yavruna çok öpüyorum seni canım ...

ah canım ya telaşını anlıyorum ama inan daha erken bırak meleğin rahat büyüsün uğraşma kan aldırıp durmuşsun 5 defa kollarına yazık vallahi canım Allah senden razı olsun nedemek işimiz ne arkadaş olarak yardım etmek birbirimize sonuçta hadi bak pzt güzel haberlerini bekliyorum senide kızartallım dime amaa😀 hayırlısı olsun canımmm[/QUOTE]

Alahım sen hakkımızda hayırlısını ver .her sey her guzellık senden . Bız sadece sana ınanır sana guvenır ve sadece senden yardım ısterız .Cunku bızı yaratantandan baska sıgınacak kapımız yok.Sen kı bızı topraktan'tan , seytanı atesten yarattın...-steklerımızle o seytanı duygularımızla ona degıl , dualarımızla sana sırk kosmadan yanına temız bır sekılde donmeyı nasıp et yarabbım. Verende sensın , alanda . Allahım butun ıctenlıgımle sana yalvarıyorum bana ve. Butun bır bebek. Beklegenlere yanı tam anlamıyla o kucucuk melegını beklegenlere melegını nasıp eyle yarabbım......Amın....

maşallah canım. inşallah elinede sag salim alırsın bebişini.inşallah rabbimde bizlerede tatdırır bu güzel duyguları:küstüm:

ee ablacıgım ramazan bereketli geldi topiğe.
sagol ablam hersey için.bebişime o kadar çok istiyorum ki. artık aklımdan silecegim onu...
en umulmadıkdık zamanda geldikleri için.rabbim en güzel zamanı bilir elbet

aminn canım aöinnn

ANNE OLMAK BU İŞTE(HENÜZ TADAMASAMDA)
Küçük kız, kendini bildiği günden beri annesinden büyük bir şefkat görmüş ve ondan duyduğu sözlerle, pamuk prensesten daha güzel olduğuna inanmıştı. Ona göre; nur yüzlü ve badem gözlüydü. Bir tanecik yavrusuydu her zaman. Ama ilk okula başlayınca işler değişti. Arkadaşları onun hiç de güzel olmadığını, hatta çirkin bile sayıldığını söylemekteydi. Küçük kız, ilk önceleri onlara inanmadı çünkü herkes birbirini kıskanıyordu. Ama bir kaç yılda gerçeklerle yüzleşti. Annesinin bir pamuğa benzettiği yüzü, çiçek bozuğu bir cilde sahipti. "Badem" dediği gözleri ise şaşıydı. Vücudu da bir serviyi andırmıyordu. Demek ki, annesi
onu aldatmış ve yıllar yılı çekinmeden yalan söylemişti.
Genç kızın anne sevgisi, kısa bir süre sonra nefrete dönüştü. Evlenme çağına gelmiş olmasına rağmen yüzüne bakan yoktu. Üstelik de gözleri, bütün tedavilere rağmen düzelmiyordu. Genç kız, doktorların gizlice yaptığı konuşmalardan kör olacağını anladığında çılgına döndü ve kendisini hâlâ çocukluk yıllarındaki ifadelerle seven annesinin bu yalanlarına dayanamayıp evi terk etmeye karar verdi. Fakat annesi, uzak bir yerde iş bulduğunu söyleyerek ondan önce davrandı ve kazandığı paraları bir akrabasına gönderip, kızına bakmasını rica etti. Genç kız bir süre sonra görmez oldu. Karanlık dünyasıyla baş başaydı. Bu arada annesini hiç merak etmiyordu. Yalancıydı annesi, ölse bile bir kayıp sayılmazdı. Bir gün doktorlar, uygun bir çift göz bulduklarını söyleyerek kızı ameliyat ettiler.

Ancak o, gözünü açtığında yine aynı yüzü görmekten korkuyordu. Fakat kör olmak zordu. En azından kimseye yük olmazdı. Genç kız, ameliyat sonunda aynaya baktığında, müthiş bir çığlık attı. Karşısında bir dünya güzeli vardı. Gerçekten de harika bir kızdı gördüğü. yüzündeki bozukluklar tamamen kaybolmuştu. Çok kemerli olan burnu düzelmis, kepçe kulakları normale dönmüş ve yaban otlarını andıran saçları, dalga dalga olmuştu. Genç kız, yanındaki yaşlı doktora sevinçle sarılarak: "Sanki yeniden dünyaya geldim!" dedi. "Yüzümde hiçbir çirkinlik kalmamış, estetik ameliyatı siz mi yaptınız?" Yaşlı doktor: "Böyle bir ameliyat yapmadık kızım!."diye gülümsedi. Annenin bağışladığı gözleri taktık. Sen, onun gözünden gördün kendini!."

sabah ezanları okundu gün yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor horozlar ötüyor yeni gün umut olurken birilerine birilerine son..selalar hiç susmuyor bizim burda halbu ki ne kadar küçük bir ilçemiz var bizim selamızda verilicekmi o bile meçhul ölümün bile hayırlısını istiyoruz yaşarken.ey büyük ALLAH'IM senden geldik sana döneceğiz bizlere hem bu dünyamzı hem ahiretimizi aydınlatıcak hayırlı sağlıklı evlatlar ver.bizleri de onlara hayırlı anne baba eyle.senin yolundan saptırma sapıklık içine koyma.ey merhametlilerin merhametlisi güzel Allahım sen isteyen herkesin evine hayırlı sağlıklı meleklerini gönder.

huhuuuu esintooooş bis geldik 🙂

hoşgeldin şekerim ama ne yazıkki çıkmıştım ben sen öyle gelmişsinn 🙁 🙁 artık başka zamana 😀

esiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin nere kayboldnz kıs çıkıcam şimdş

canım yaaa karşılaşsaydık iiyidi vallahi özledim senii çokkk .... bil. başında otururken yoruldum baktım kimse yok bende çıkıverdim vallahi artık başka zamana....

melodimmm 😀 çok sevindimmm artık darısı kalp atışlarına inşşş maşşalah maşşalahhh nazar deymesinnn canım ikinizide çok öpüyorum canım darısı tüm bekleyenlere inşş...

tunam yaaa senide çok özledim görüşemiyoruzz vallahii 😀 kendini çok yorma misafir kabul ederekk 😀 ama napalım ramazan değilmi misafirsiz olmuyo küçük kızını ve seni çok çok öpüyorummm

hayırlı ramazanlarrr kızlar tekrardan Rabbim bu hayırlı günler için her isteyene meleğini göndersin inşşş....