Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

mrb arkadaslar ya benım durumumda cok acayıp 2.de beta-hcg baktırıyorum 347.4 - 431 - 388.5 - 482.5 - 665 sonuclar çok acayıp bebiş var mı yok mu? anlamadım veya sağlıklı mı? yardım edermisiniz?

.

canım ben pek anlamıyorum ama kimyasal gebelikten sonra geç döllenmeden kaynaklanabilir
dileğim inşallah hamilesindir de bütün sıkıntılarını alır götürür🙂 dualarımızı eksik etmeyelim

ayyyinş vardırya çok istiyoruzzzçok yardımcı oldun tşk ederım bıde derım bır ara azaldı bu nneden olabılır

ah canım istediğinizin farkındayım ama inan Allah isterse oluyo böle şeyler inşallah busefer hayal kırıklığı yaşamadan güzel haberler verirsin bize canım o kan değerlerine bakma sen öle inişli çıkışlı olması daha erken belkide ondan canım ama bunu mutlaka doktruna danış olurmuuu hoş fark çokta yok aralarında ama son değerin baya ii geldi bana hadi hayılısı

inşallah yaa ne güzel olur çok merak ediyorum annelik duygusu nasıl hamişler?
🙂

canım Allahım sizede vericek inş tez zamanda dua etmekten başka çare yok biliyosunuzki buarada hoşgeldin aramızaa😀 inş sizlerde hamişliğinizi burada kutlarsınız bizimle .... hamişlik güzel gidiyyo canım D: büyüyoruz iştee 😀 azı bitti çoğu kaldı bizimkinin ama ufaklık kendini belli etmeye başladı 12. haftamız bitti bizimde hayırlısıyla yukarı çıkmaya hissettirmeye başladı kendinii bu duygular ancak ve ancak yaşanır anlatırken bile bir tuhaf oluyor insan Rabbim en kısa sürede sizede ttaddırsın inşş Aminnnn

hadi bakalım başarabilcekmisin 😀 herşey bebekler için canım napalım katlanıcazzz.... inş sende bizim gibi bebeğin hakkında konuşursun ve son adet geçirdiğin zaman olur birdaha adet görme emii😀 inş meleğin gelir ve süpriz yapar ama bekleme bak lütfen tammmı ben hiç beklemedim ya yaseminim inanki 2 hafta geçti adet olmadım ama demedimki adet neden olmadım inan geçtiğinin bile farkında değilim baktım çok olmuş geççeli korktum kist falan vardır diye tabi bklemiyoruz ki oyüzden bi gittim doktora 6 haftalık gebeyim 😀 değerim tavan yapmış 10 777 çıkmıştı 😀 sonra baktık ultrasonla kesesinii görmüştüm meleğimin 2 hafta sonrasındada kalp atışarını duydum hayırlısıyla şimdi buluşma anımızı bekliyorummm inş sende böle süprizle kavuşursun yavruna çok öpüyorum seni canım ...

evet ya bıraz oyleyım sabahtan berı kımse yok cıldırdım allah razı olsun senden rahatlattın benı

ah canım ya telaşını anlıyorum ama inan daha erken bırak meleğin rahat büyüsün uğraşma kan aldırıp durmuşsun 5 defa kollarına yazık vallahi canım Allah senden razı olsun nedemek işimiz ne arkadaş olarak yardım etmek birbirimize sonuçta hadi bak pzt güzel haberlerini bekliyorum senide kızartallım dime amaa😀 hayırlısı olsun canımmm

ii dileklerin için çok tşk kol konuusnda haklıısın kollarım hep yara oldu artık ıyıcene korkuyorum zaten kan vermekten

hoşbulduuuk teşekkürler🙂
bu kadar güzel dilekler ve dualar içinde eminim uğurlu gelir.
bugünde hasta olmadım mesela🙂
tutunmuşmudur acaba?

ay canım inşşş uğurlu gelir bak hamişlerin duası kabul olur derler 😀 yasemine sölediğim gibi sanada söyliyim adet olmayın emiii😀 innşşş melekleriniz gelir size süpriz yaparlar sonra burda sizde haykırırsınız hamileyizzzzzzzzzz diye inşşşşş biraz bekle bakalım canım adetin geçsin 1 hafta kadar sabret baktın olmassan zaten tutmuştur meleğin seni inş öle olurda hamiş olursun canım sonra bir kan testi hooppp bi bakmışşsın değer tavan yapmış inş inş hadi hayırlsııı

peki pts kese falan gorunurmu daha erken mı
valla canım karından baktırırsan göremessin benim değerim 10 777 çıkmıştı 6. haftamda düşün karından görünmedi çok silikti alttan muayene eetti doktorum beni işte ozaman gördüm o bile bir telaş biliyomusunun? 2 hafta sonrada kalp atışlarını duymuştuk atın koşması gibi 😀 çok hızlıydı maşşalahhh bakalım şimdi cuma günüde benim randevum var geçtiğimiz çarşamba ikili testimizi yaptıracaktık ama biizim ufaklık sırtını dönmüştü yarım saat bekledik tık yok velette 😀 cumaya verdi randevuyu doktorda hem cinsiyet sölerim belki gösterirse dedi artık hayırlsı canımmm

hadı hayırlısı ınş gorursun doktor alttan bakıcam demıs zaten esım saglıkcı o kanımı alıp goturuyordu