Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

mrb arkadaslar ya benım durumumda cok acayıp 2.de beta-hcg baktırıyorum 347.4 - 431 - 388.5 - 482.5 - 665 sonuclar çok acayıp bebiş var mı yok mu? anlamadım veya sağlıklı mı? yardım edermisiniz?

mrb arkadaslar ya benım durumumda cok acayıp 2.de beta-hcg baktırıyorum 347.4 - 431 - 388.5 - 482.5 - 665 sonuclar çok acayıp bebiş var mı yok mu? anlamadım veya sağlıklı mı? yardım edermisiniz?

muminet 5 kere mi baktırdın eğer öyleyse düzenli artış içince bence sağlıklı bir gebelik geçiriyosun dr neden gitmedin yada sormadın o daha net bişi söyler adetin kaç gün geçti

2 gundebır beta-hcg baktırıyorum 347.4 - 431 - 388.5 - 482.5 - 665 sonuclar çok acayıp bebiş var mı yok mu? anlamadım veya sağlıklı mı? yardım edermisiniz? son adet tarıhlerımı yazayım 17 subat 16 mart 15 nısan 29 mayıs kımyasl gebelık gecırdım 25 hazıran son adet tarıhım normal mı

2 gundebır beta-hcg baktırıyorum 347.4 - 431 - 388.5 - 482.5 - 665 sonuclar çok acayıp bebiş var mı yok mu? anlamadım veya sağlıklı mı? yardım edermisiniz? son adet tarıhlerımı yazayım 17 subat 16 mart 15 nısan 20 mayıs kımyasl gebelık gecırdım 25 hazıran son adet tarıhım normal mı

canım hiç aklına takılmasın sorun bende diye kendini sebepsiz yere üzme benide üzme öyle söyleyerek ii eşinn maşşalahhh kabul etmiş benimmmkkiii hiç kabul etmedi yaaa 😀 sanki geri kafalı gibi davranırdı aslında hiçte öle biri değildir ancak işte herşey olacağından inan onu öğrenmiş olmak bile bence bir başarı ve yol katetmek diye düşünüyorum birtanem birgün sende meleğini kucağına alacaksın ilk göbeğine tabii😀 Allahım seni ve tüm bekleyenleri mükafatlandırsın inşş sakın tereddut etme aklından çıkar ne olur bir ay bile olsa düşünme ve şöle de kendine nasıl olsa bu ay olmayacak inan ben hep öle baktığım zamanlarda doktorumun bile imkansız dediği anlarda hamile kaldım biliyosun beni neler yaşadığımı oyüzden herşeyden önemlisi hayırlısını istemek buseferlik herşey yolunda hoş daha çok erken yolunda demek için ben artık bebeğğiimi sağlıklıca kucağıma alana dek böle bakıyorum olaya😀 sende lütfen aklını tazele ve silkele kendini mutlaka birgün olacak canımmm çok öpüyouz seni teyzesi üzülme tamam mıı???

ay ay ay ay ne mutlu size herşeyin yolunda gitmesine çok ama çok sevindim Allah tamamını erdirsin inşşşş bayılıyorum görüşme anlarına özellikle gitmiyosun gitmiyosun özlüyosun ya bi gidiyosun kocaman olmuş meğer çok değişmiş işte o anlara bayılıyorum ilk kese görürken sonra içinde fasulye gibi bişey görüyosun sonraki gidişte bi bakıyosun kocaman olmuş kolu var bacağı var kocaman kafası var 😀 bunları görmek bile yetiyo biz annelere sonra sıkı sıkı sarılıyoruz özellikle şuaralar bende göbeğimdeki değişikliklerle kafa yoruyorum 😀 küçük mercimek kocaman oluyor ve hissedilcek kadar büyüyor yaa daha ne isteyelim 😀 inş bizde senin kadar büyürüz gülüm 😀 hayırlısı inşş

çok sıkıldım yawwwww

bende çok sıkılıyorum meleğim yaa😀 valla evde patlamak üzereyimm bi buluşsakta konuşsak yahuuu 😀

yaa kızlar bısı sorcam sızde gebelıgın ılk ayında koyu sarı yanı cokta koyu degıl ama acık sarı dıyım akıntı gelıyormuydu bende gelıyor ama bole az az korktum bırden yaa

ah canım nasılda tatlı telaşlar başlıyor değil mii😀 sorun melekler oluncaaa akan sular duyuyor bizde😀 canım çok normal şuanki akıntıların adetin yeni geciktiği için alışıyoorrr vücudun benddee ilk 6 hafta öle oldum sonra bende hiç bir akıntı yok anlayacağın tık yok 😀 Allaha şükür inş seninde geçer ama tüm gebelik boyunca yaşayanlarda var buda normal sonuççta hormonel birşey yani ama kaşıntı ve koku olmamasına dikkat et akıntını ii temizle sonra başına sorun çıkarmasın ben fazla iii bakamamıştım kendime çalıştığım için ilk zmanlar oda kaşıntı ve mantar yaptı ama doktor dediki hiç korkulcak bişey yok bunlar çok normal hatta bebeği etkileyen bişey değil dedi sonra bi krem verdi hooopp bütün sorunlar kalktı anlayacağın oyzden kendine ii bak canım 😀

gunaydın teyzelerı bugun melegımle gorusmemız var ıns gorebılırım ıns doktorumuz ıı seyler soyler lutfen dualrınızı esırgemeyın bızden cok opuldunuz

hadi hayırlısı birtanem gelince mutlaka yazzz ii haberlerini bekliyorzzz meleğini göremesende şuan kesesini görürsün 😀 inşş .... dualarım seninle Allah yardımcın olsun bizde seni çok öptükkk :*

25 de adet olmustum 2aydır 35 36 gunder bır oluyorum bırde 2 ay once kımyasal gebelık gecırmıstım degerlerım cok az degılmı

valla yazdığın değerlerden birşey anlayamadım canım yaaa? kaç kere ölçtürdün ve kaç günde bir alt alta yazarsan daha ii anlaşılır ben anlayamadım açıkçası canım inşş busefer gerçek gebeliktir canım herşey gönlünce olsunn

eevvveeetttt gelelim aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldinizzzz diyorummmm ve iinşş sayfamız uğurlu olur ve hamiş olursunuz inş en yakın zamanda .... bol hamişli günler diliyorum ve kocaman öpüyoruz sizi melekler sağlıklıca kalınn 😀

2 gundebır beta-hcg baktırıyorum 347.4 - 431 - 388.5 - 482.5 - 665 sonuclar çok acayıp bebiş var mı yok mu? anlamadım veya sağlıklı mı? yardım edermisiniz? son adet tarıhlerımı yazayım 17 subat 16 mart 15 nısan 20 mayıs kımyasl gebelık gecırdım 25 hazıran son adet tarıhım normal mı

şimdi anladığım kadarıyla şöyle ilk baktırdığında 347 ikincisinde 431 üçüncüsü 388 dördüncüsü 482 beşinciside 665 değilmi canım şimdi canım adetinin üstünden çok geçmemiş 25 haziran diyosun son adetine öyleyse gebelik olmasaydı zaten değer yükselmezdi bide hormonel bişey bu aralarnda çok fark yok değerlerin ama sonuncusuna bakılırsa değerin katlanmış 665 çok güzel bir değer canım ve adetinin şuanda 14. günü yani yumurtlama günü bie diyebiliriz neden bukadar erkenden test yaptırdın onuda anlamadım ? demekki döllenme olmuş yumurtlamşsınki değer yükselmiş canım inşş sağlıklı bir gebeliktir muhtemelen son değere görede öyle gözüküyor bence sen uzun bir süre değerine bakma bir adetin geciksin bakalım acele etmene gerek yok canım 1 hafta sonra kesin sonucu anlarsın bakarsın değer 1000 lerdeyse anlaki sağlıklı bir gebelik inş öle olur ama şuan için bişey sölemek erken bence biraz daha bekleee derim

evet canım aynen anladıgın gıbı fark ettıysen 20 mayısta kımyasal gebelık gecırdım o yuzden adetım değişti belkı adet zamanım gelmıstır dıye baktım pts doktor cagırdı gel alttan bakalım var mı yok mu dıye dedi peki pts baksam en az kaç olması lasım degerımın