Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ohhh kan testi sonucu da gelmis mercimegi de karninda ah canim benim yaaaa simdi nasil sevincten ucuyorsun 🙂) allah kucagina almayi da nasip etsin ins....

Shekerim ben turkiyeye gelene kadar sen de dogum yaparsin anacim. konyaya her geldigim de ugrayayim sana artik. oglumun arkadasa ihtiyaci olcak 😀 hayirli olsun bakalim saglicakla gelsin oglun ins

cnmmmm inşallah sağlıkla doğuraym da kuzumu senn oğlana arkadaş yaparz ALLAHN iznyle🙂ne zman geliyosn inşallah?? RABBİM izin verrse ocak sonu gibi gelir bnm meleğim heralde..Bu arada konya'da nerde oturuyor ailen yani nereye geliyosnz burd??

bizim belli degil shekerim gelisimiz ocaga da gelebilirz yazi da bulabilir seneye bu vakitler herseyin hayirlisi olsun ama buyuk ihtimalle temelli gelcez gibi. bakalim ins.

annemler eski garaja yakin mesnevi konustlarinda oturuyorlar sen nerde oturuyorsun

amanda aman teyzesi bebişimi erkekmi hissediyormuş canım benim sağlıklı sıhhatli olsunda kız erkek faretmez ama Allahda bilio niye bilmiyorm ama ben ilk bebişimin erkek olmasını istiyorm senin tahminin beni bayA sevindirdi yani

bu işler senin inanıp inanmamana bakmıyo zaten herkes Allah rızası için tutuyo tek sen değil ama yaradan ne diyo sağlığınızı riske atmayacaksınız size verdiğim emanetleri aynen bana verdiğim gibi sağlam getireceksiniz diyo madem konusuyorsun biraz bilerek konus iyi valla ben hiç su içmeyim Allah karnıma su verir zaten deyim böyle saçmalık olmaz o zaman hiç birimiz işe gitmeyelim bütün gün evde yatalım Allah bize para verir diye bekleyelim zihniyete bak sen önce verilen bebeğin için şükret ve onun sağlığı için ne gerekiyorsa onu yap gerisini yaradana bırak

ayyy öle valla bacım RABBİM kimseye evlat hasreti vermesin kimsenn hevesini kursağnda koymasn çok müthiş bi duygu RABBİM bizleri nazardan saklasn

inşasllah cnmm kardeşimmmmmmm cümlesine nasip etsn

aminnnnnnnnn bitanem benim

teyzeleriiiiiiiiiiiiiiiiiiii 5 haftalık olmusuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz cok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmm

bak sen yesin teyesi onu rabbim sağ salim kucağina versin inş darısı bekleyenlere

rabbim gönlüne göre versin tatlım

Bende bebik istiyommm
Daha yeniyim evlilikte amaa anne olmayı çok istiyorum Allah oolmayanlara versinn inş. sonrada bana

tuğçem evlenmişde bebiş istermiş kıs yerim seni sen daha çocuksun inş rabbim gönlüne göre versin hemencik anne ol taze gelin

canım öncelikle bu zaten benim fikrim ben fikrimi söledim kiii ben ne kendimin nede bebeğimin sağlığını riske atmıyorm Allaha şükür 3.orucumuda sağlıklı bi şekilde tuttum bide ben Allah karnıma su verir zatende demiyorum ben RABBİMİN bana emrettiği şeyi yerine getiriyorum ve gerisini ona bırakıyorm yani anlıycan tevekkül ediyorum ayrıca 365 gün oruç tutsamda ramazanın 1 gününe bedel olmadığınıda biliorm BEBEĞİME HAYAT VEREN SU DEĞİL ALLAHTIR VE BANA ONU VEREN ALLAHINDA hamileler oruç tutmasın die bi emri yoktur ben kendimi iyi hissettiğim sürece tutarm sen sakın tutma bebeğin susuz kalmasın