Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Allah hayra cıkarsın sarıgelinim...
Güzel bir kız cocuğu görmüşsün bence güzel bir haberin var.. 🙂

inş tatlım bir an önce yaşarsınız sadece sabırlı ve tevekküllü olun, Allaha güvenin yeter canım.. 🙂

sağol uyuzum inş öyle olur 🙂
ne uykusu kız işyerinde koyacaklar kapının önüne diycem ama sende dört başı mamursun benim gibi zor kovarlar

Son düzenleme:
sağol uyuzum inş öyle olur 🙂
ne uykusu kız işyerinde koyacaklar kapının önüne diycem ama sende dört başı mamursun benim gibi zor koyarlar
beni mi kapıya mı koyacaklarr ,abooo lale sen beni tanımıyorsun herhalde ,beni kapıya koyarsalar bacadan girerim

hem benim gibi elemanı asla kovmazlar ,peşimde geziyorlar biri oraya almak sitiyor biri öbür tarafa ,ben de ne yapıyorum uyuyorum

ne yaapyım kendimden geçmişim suçmu

sağol lalecim inş. güzel bi habere işarettir dediğn gibi bu arada bebişinin kalp atılşını görmüşsün çok sevindim cnm inşallah herşey böyle hep yolunda gider canımmm..

aminn canım. hayır olsun canımmmm ya
rabbim agrısız acısız doğumlar nasip etsin sana

inşallah yasmincim aminnn... cümlemizeee

uyuscum yok daha neler ikiz olsa görünür kız ultrasonda kocaman oldu artık 🙂)) ama hep şeyden korkmuşumdur bebeğim küçükken yanlışlıkla bi daha hamile kalmak ama allahın takdiri valla dikkat edersek bişi olmaz sanırım 🙂)

evet canım gördük yaaa, kıpır kıpır dı, inş sarıgelinim hep yolunda gider... sağol canım..

sarjım bitmek üzere cıkıyorum kızlar kendinize iyi bakın öpüyorum...