Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aysegulum nasılsın cnm oglusun nasıl bıanem ne kadarlık oldunuz

iyiyiz çok şükür bitanem 30 haftalık olduk sen nasılsın neler yaptın bakalım özlettin kendini

aminnn tatlım inş hayırlısıyla aşilamaya gerek kalmadan gelir yavrun rabbim en kısa zamanda versin bütün isteyenlere de sanada güzelim

h.buldum kızlar şimdi evdeyim idare ediyorum da bakalım işe başlayınca nasıl olacak bilmiyorum 🙂

oyyyy kankeytom kuzumun annesi nasılsın canım taze hamiş nasıl gidiyo neler yaptın bakalım

sağol melodicim burası çok güzel biyer ya insan felaket morel buluyo🙂benimde belki çok az kalmıştır bellimi olur herşey allahtan kafama takmıyorum zaten takıntıları 3 ay geride bıraktım rahatım artık🙂sadece duaediyorum ve bekliyorum.inşallah hepimizim bukonuda yüzü gülecek canım...

.

evet canım güzel özelliklede bebişten olduğunu düşününce 🙂 gercekten cok sıcak canım oda cok etkiliyor... sık sık ve cok az yemek lazım bu biraz bulantı sorununu cözüyor, birde aşırı sitahsızlık var, lokmalar zorla geciyor boğazımdan..

sağolkankim yaaa malum işte klasik bulantı ve bas dmnmeleri ile mücadele ediyorum ben 🙂
off seninde epey yaklaştı canım yaaa yakında alacaksın kuzunu kucağına 🙂

Son düzenleme:
merhaba kızlar dün bebişimle detaylı ultrasona girdik öyle kıpırdakki maşallah doktor amcası zor yakaladı organlarını ama tüm herşeyi normalmiş çok şükür onu öyle heryeriyle incelemek muhteşem bir duygu tosuncuk olmuş benim kızım boyu ve kilosu baya iyiymiş ayrıcaaa dün kızımın ilk kıyafetlerini aldımmmm 🙂)) hastane çkışı giyecekleri ve başka bir sürü elbiseler beğendik babasıyla inşallah sağlıkla giydirmek nasip etsin allahım... bu duyguları tüm isteyen herkesin tatmasını diliyorum çok heyecan verici duygularmış yaaaa 🙂))

ayyy amanda bizim minik mercimek annesine naz mı yapıyomuş yerim onu ben ham yaparım okadar tatlı olmasın söyle ona teyzen seni aşerebilir de
ilk haftalar zor biraz canım ama onlarda olmasa nasıl anlıycan hamiş olduğunu rabbim yardımcın olsun darısı diğer melek bekleyenlere inş

ay doğru benim de yaklaştı bazen hayal gibi geliyo okadar umutsuz bir beklemeydiki benimki inş yavrularımızı sağ salim alırız kucağimıza olmayanlarada tez vakitte kavuşsunlar yavrularına