Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

evet canim haklisin mutlaka bir zamani vardir sabirla beklemek gerek.

ben cikiyorum kizlar aksam yine buralarda olurum ( her zamanki gibi )
sizleri tanimiyorum ama hepinizde sevgi dolu insanlarsiniz ve hepimizin tek bir ortak noksati var o yüzden burda bulusturdu rabbim bizleri.hepimizde cok emek verdik ve halada vermeye devam ediyoruz insallah emeklerimizin karsiligini hayirlisiyla aliriz.kocaman öpüyorum

anladım melegim SAGOL tatlım ben bu ay için baslamış bulundum klomene nasipse gelecek ay.

üzülmüyorum defnem artık alıştım inşallahh canım ama listede sanırım seninde dediğin gibi bende en sona kalcam ve benide atçaklar🙂

tunacım geçen ay 4 gün geciikti bu ayda erken geldi inşallah hazırlıyodur da bebeğim artık gelir.bu ay yakıyı denedim ama işe yaramadı.sende böyle adet düzensizliği oldumuydu hamiş kalmadan önce

Melodi yapma boyle sabir ins tatlim koyverme kendini olcak ins sadece naz yapiyor bebegin eminim en kisa zamanda senden de duyacagiz haberi. ins is basvurun da kabul olur canim benim haklisin hem kafan dagilir 🙂

herkese selammm,sohbetiniz çok güzel dayanamadım bende üye oldum,bende bebek istiyorumm🙂bu ay soğan kürü yaptım perşembe adet günüm.

hale hosgeldin canim ins adet de olmazsin melegin gelmistir.😀

tunacım geçen ay 4 gün geciikti bu ayda erken geldi inşallah hazırlıyodur da bebeğim artık gelir.bu ay yakıyı denedim ama işe yaramadı.sende böyle adet düzensizliği oldumuydu hamiş kalmadan önce

Gevezecim tunaya sormussun ama acikcasi bende olmustu. ortalama 4 gun gecikmelerim baslamisti. hatta bi seferinde 6 gun gecikmisti cok umitlenmistim ama sonrasina hazirlikmis bunlar ins seninde oyledir canim

bana hoşgeldin diyen herkese çookk teşekkür ederim,çok sıcak karşılandım gerçekten🙂ayrıca listeyede eklenmişim çok sevindim emeğinize sağlık,burası uğur getirir inşallah banada.kendimi tanıtayım bilindiği gibi 77 doğumluyum malesef🙂🙂 haziranda evlendim amaaa bu ikinci evliliğim,ilk evliliğimde çocuğum olmadı 3 yıl korunmuştum 2 yılda olmadı doktora gidip bütün tahlillerimi yaptırdım bir problem yoktu klomen kullanıp çatlatma iğnesi olmuştum ama olmadı bundada bir hayır varmış elbette,kısmet değilmiş.o zaman çok kafama takmıştım şimdi takmıyorum hayırlısıyla olur inşallah,anne olmayı çok istiyorum.RABBİM hepimize bu güzel duyguyu yaşatır inşallah..aminnnn..iki gün evde yokum gelince hemen cevap yazarım size.kendinize iyi bakın görüşmek üzere...