Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aynı gündü adetimiz ama hayrlısıbende bekliyorum hala şuana kadar gelen giden bişey yok inş hamişimdir herkez için dua ediyorum inş isteyen herkezKullanıcı Ad bebişine kavuşur diye hakkımızda hayrlısı

listemizi yenileyelim bakalım, bu ay benden geçti🙁 inş sizlerden güzel haberler alırız...

🙂
🙂
🙂
H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂
🙂
🙂

Aman nazar değmesin

1.salkım.......................şubat

2.sheker_shey...............şubat

3.tuvanna....................şubat

4.AuSSie-AnGel...........şubat

5.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
1.pnr79..................19-20 şubat ???
2.denfi...................28 şubat ???

3.geweze...............13 mart ??? Ankara 22 Üniv. öğrc. Hamiş adayı 🙂

4.baharrrımmm...............23 mart
5.mavikedi..............24 mart Edirne 28 İngilizce öğrt.
6.beklenenbebiş.........25 mart Kayseri 20
7.denizzzz..........25-26 mart Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
8.lalezar.............25-30 mart Balıkesir 39 Memur Hamiş adayı 🙂
9.esinerkan..............30 mart Düzce 23 Okul öncesi öğrt.
10.çölmeleği...........26-31 mart
Mardin/Midyat 19

11.elçin&su..............27 mart
12.melodi_cn............28 mart İstanbul 25 Ev hanımı Hamiş adayı 🙂
13.koza.....................28 mart-7 nisan Antalya 33
14.kraliçearı.............29 mart
15.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
16.sea34..................5 nisan
17.haziran13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
18.best_dream...........8 nisan
19.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
20.mawişimbebekistiyor........14 nisan İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
21.tunaa..............16-18 nisan Eskişehir 33 Resim öğrt.
22.aymelek................17 nisan
Erzurum 25 Hemşire

23.pirenses...............? Afyon 26 Ev hanımı
24.berna24................18 nisan

2 arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz onlar da lütfen umutlarını kaybetmesin:
bembeyaz.................. Konya 26 Memur
elif_ecrin...................

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

beklenenbebişim; tunacım; mavişbebekistiyor; baharcım nasılsınız 😀 ? günaydın hepinizeee ....

herkese günaydııınn sana da mrb canım, ben nasıl olayım işte yine üzüntü🙁( yine olmadı.. herkese yorumları için tşk ederim kızlar, baharım sen de aramıza hoşgeldin..

ben bu ay bebek düşüncesini kafamdan atmaya çalışacağım bilemiyorum bunu başarmak çok zor çünkü her an onun düşüncesindeyim ama çok etkiliyor sanırım, ondan sizleri uzaktan takip edicem buraya da çok fazla girmiyim diyorum ama unutmam sizi merak ederim, tabi listeyi düzenlemeye devam ederim. Allah hepinizin gönlüne göre versin.

esinciğim benim adetin 3. günü yarın oluyor doktordan randevu mu alayım? ya bu hormon testinde alttan bakılıyor mu? bir de eşimin gelmesi gerekli mi? şimdiden cvp için tşk

kızlarrr hepiniz kendinize iyi bakın, güzel haberlerle gelin, unutmayın beni de.. yine arada girerim hçklın hepiniz AEO

Son düzenleme:
günaydın ben 30 günde bir adet oluyorm 23 martta bekliyorm ama bakalım hayrlısı gelmez inş.bu zaten 2 denememiz çok umutlu değilm ama geçen gün ağır kaldırdım uyuyamadm mesela ağrı yaptı çok kasıklarımda göğüslerimde değişiklik yok ama kasık ağrısı zaman zaman oluyor nor malde göğüslerimde değişiklik olr ama bu ay hiçbişey olmadı akıntımda bugüne kadar yoğundu baya geliyordu ama bugün gelmedi valla tuhaf bir durum anlam veremedm acaba reglimi olucam 🙁

tunacım evet canım 3. günü git eşinin gitmesine gerek yok eşinle alakalı bir durum değil bence fazla bekletme kendini 3. günü git hormon tahlilleri falan yapılıyo çünkü canım alttan muayenede olmuyo canım sadece ultrasonla rahmine sonrada kan değerlerine bakıyolar okadar canım direk muayene ol en hayırlısı böle olur 😀 öpüyorum senii

Günaydın meleklerim 2 gün giremedim eşim ve oğlumdan sıra gelmiyor amma kaynatmışsınız hepsini okudum allahım hepinizin dileklerini kabul etsin bugün haber vericek olan melekler sizlerden güzel haberler alalımda içimiz şenlensin gönlümüz açılsın hep olumsuz olunca daralıyor insan tunacım canım üzme kendini nolur peşpeşe aynı şeyi yaşadık ama ümidini yitirme bak nediycem benim bugün adetimin 3. günü 10 gün önce gittiğimde sadece muhabbet ettik ve ultrasonla muayene etti ve bana eğer bebiş olmazsa adtinin 3.günü gel ben sabah 8 de doktordaydım bazı kan testleri için kan verdim saat 15:00 da sonuçları almaya gidicem şimdilik eşine gerek yok eğer şimdi gitmezsen 1 ay daha bekliyceksin çünkü adetin 3. günü oluyor bu tahlil ona görede ilaç vericek yumurtlamana kadar içebileceğin lütfen ihmal etmeeeeee 🙁bide dr konuştum affınıza sığınarak yazıyorum çok kanamam vardı ve parça parça kanpıhtısından daga yoğun et parçası gibi bişeyler galdi 2 gün boyunca söyledim bana yumurtan döllenmiş fakat tutunamamış olabilir ondandır dedi ben yine ağlama krizlerine girdim çünkü hissetmiştim kopuşunu bedenim 2 ye ayrılıyor gibi olmuştu gecenin bir yarısı çok zor yaaaaa şimdi yine beklemedeyim bakalım sonuçlar ne çıkacak 🙂