Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ay yaptimm kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, cift cizgiii ciktiiii, inanamiyorumm hala soktayimm ben simdi hamilemiyimmmmmmm : ))))))))))))

cnm hayırlı olsuın çok sevinsim sağlıkla kucağına almak nasip etsin allahh...

huriscim görümcem kaza yapmıştı onu bize getrdik ona bakıyordum çok giremedim 4-5 gün kaldı gitti iyileşince bir sürü hamişimiz olmuş çoook sevinsimmm

21 temmuz benim doğum ve en büyük hediye bu oldu sanırım 😀

canım yaaaa öyle duygulandımki görünceee bak allah ol diyince oluyor boşuna demedik umudunu kesme diye değilmi dularımızı da duydu büyük allahım çok çok tebrik ediyorum lalecim çok dikkat et kendine ve bebişineee allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah aminnn.. öpüyorum cnm taze hgamişimmm

lalemmmmmmmm işte bu sölemiştim yerleşme kanamasıdır diyeeeeeeee hadi gözümüz aydın uzun zamandır aldığım en güzel haber 🙂 allahım tamamına erdirsin canım tekrar tebrikler 🙂

Sağol mavişim evet demiştin ve öylemiş, Amin canım inşallah Allahım bundan sonra meleğimi korusun, çok teşekkürler 🙂

Çok sağol sarıgelinim evet rabbim dularımızı duydu, ama hepimizin dualarını... benim için dua eden herkese Rabbimin huzurunda tekrar binlerce kez teşekkür ediyorum.. 😀 bende öpüyorum canım benim ..

çokkkkk güzel bir gün bugün duyduğum en güzel haber buuu lalecimmm çok duyguluyum yaaaa allahım dualrımızı kabul etti sonunda meleğin seninleee ve allahın izniyle hiç bırakmıcak cnmmmm tadını çıkar bu güzel mutluluğun ama sakında yorma kendini kuşum olurmu 🙂)))))))))

Evet canım yaaa bende acayip duygulandım, dr.un yanında uzun bir konuşamadım ağladım, yazık o da ağlamak serbet rahat ol diyor bana 🙂 İnşallah canım dualırımızla meleğim dünyaya gelecek bendeinanıyorum, ama ara ara ufak tedirginlikler giriyor içime, yinede kötü şeyler aklıma getirmek istemiyorum..
Yok canım yaaa valla bişi yaptığım yok zaten 1 haftadır elim de kalkmıyordu pek ama geçen hafta evi temizletmiştim, işte çamaşır falan attım makinaya onları asıcam bir , eşimde akşam yemeğe gidelim dedi, sanırım kutlama yapıcaz

Lalezarcımmmmmmmmmmm çok şükür allaha canım benimmmmmmmmmmmmm o kadar sevindim ve şaşırdım ki nutkum tutuldu 🙂

biliyorsun tatildeyim ama bugünün senin için önemli olduğunu hatırladım ve hemen neti açtım ve içimden allahım hamiş melek yazısını bir görsem dedim veeeee gördümmmmmmmmmmmmmmmmm

tebrik ederim tatlım, gözünüz aydın. inşallah rabbim sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik yaşatır sana. inşallah doğumunu da duyarız canım.

ayyyyyyyyyyyyyyyy çooooooooooooooookkkkkkkkkkkk mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmm

Canımmmmmmmmmm bugün hiç gözüm kurumadı zaten bir de senin yazına ağlıyorum şimdi allahım çok büyük bu mutluluğu yaşattı tekrar bana ve inşallah sorunsuz olur ...
Tekrar tekrer söylüyorum ama inanın sizlerin dualırını ve desteklerini hep arkamda hissettim, bu bebekte sizinde payınız çok bundan emin olabilirsiniz...

Dün hafif bir kan gelince tamam demiştim yine bitti, ama arkası kesilince umutlandım yine, sabah inanır mısın zarfı o kadar zor açtımki değeri görüyorum ama inanamıyorum şaşkınlıktan, 95.0 yazmışlar, onu 0.95 görüyorum 😀 tekrar tekrar baktım dr. a gidene kadar 😀

vallahi benim de öyle olmuştu hatırlarsan kesinlikle müthiş bir hediyeeee 🙂 6 nisan regl günümdü 17 nisan doğumgünüm. çok şükür hediyem gelmişti geçen sene.

Evet canım yaaa Rabbim nasıl biliyor zamanını değil mi, şükürler olsun binlerce kere... 😀 Elam nasıl canım, nerdesiniz tatilde, havalarda çok sıcak...