Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

tuna adet belirtisi yok dün bugün midem bulanıp ağrıdı .10 aydır hayal kırıklığına uğradığım için bu ay kendimi umutlandırmak istemiyorum. ben alttan muayene için gitmiştim bişey çıkmadı herşey normal dedi doktor. bu ay da adet olursam yine doktora gidicem galiba bakalım. evet keşke bütün kızlar hep beraber hamiş kalsak.

mavi kedi inş gelmiştir bebişin canım.. bakalım doktor için düşüneceğim bşyler ama kesin gidicem tabi.. kızlar ben çıkıyorum baya ağrım var iyigeceler...AEO

Son düzenleme:
günaydınnn hepinize canlarım. Tunacım canım benim hayırlısı olsun ne yapalım, bi dahaki aya inşallah. Kısmetimiz ne zamansa o zamana dek sabretmemiz lazım.
Diğer arkadaşlar bugün haberlerini bekliyorum, bugün epey heyecanlı bir gün olacak gibiii. Benim daha çooook var o yuzden sizlerin haberleri ile yatıp kalkıyorum🙂

günaydın hanımlarr😀 hepinizi sevgiyle ve saygıyla kucaklıyorum bir dolu öpücüklerimi yolluyorummmm hepinizee....
tunacım olsun canım bizde aynı hüsrana uğrayanlardanız ama canım mavikedinin dedği gibi adetinin 3. günü git boşuna diğer adetini bekleme yine hormon tahlili falan istiyolar bence geciktirme git tedavi gerekiyosa bile hemen uygulanabilisin canım .....
buarada melodicim hadi bakalım ne olcak valla merakla bekliyorum inş güzel haberlerle gelirsin ... gevezeye ne oldu merakettim adeti gecikmiş listedede hala var ne oldu acaba bi gelişme varmıı ki?

valla öle hazirancım bende işteyim şuan çocuklar kahvaltıda bende burdayım ama öle arada bakıyorum işte. hadi kızlar ben kaçıyım kahvaltımı ediyim geliyim yine yanınıza öpüyorum sizi