Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ay yaptimm kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, cift cizgiii ciktiiii, inanamiyorumm hala soktayimm ben simdi hamilemiyimmmmmmm : ))))))))))))

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy cok sevindim senin adina esde cigim allah anali babali sag salim kucagina aldirsin insallah...kendi testim geldi aklmia 🙁 🙁 nasilda ucmustum sevincten tirtir titriyyodum...ahh ahh acaba bidaha olamayacakmiyim..esim düzelmezse yola gelmezse....neyse hayirli olsun tekrar..

hayırlı olsun mavikedi.bizim gruptasın ozaman🙂kaçıncı haftadasın

tuna ablası benim 4 lü test sonuçlarım da iyi çıktı allahıma şükürler olsun.degerler normal dedı doktor.hadı hayırlısı darısı diğer hamişlere ,allahım bol bol sıhat versın bebişlerimize...

Mavi kedisin ya canım erkek rengine erkek bir bebek.... Hayırlı ugurlu olsun; Rabbim tamamına erdirsin AMİN !

Kızlar bitti yine geldi benimki ...

Canım ben kırmızı kartı gördüm🙁
canlarım yaa pes etmek tok yola devam bugün 2 hamiş haberi var inş önümüzdeki aya siz kalırsınız hayırlısı olsun.

hamşleyim hamileyim kızlaaarrrr =)))))))))) değer 34 ten 134 e çıkmuş 3 günde kutlayın beni =)

ay yaptimm kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, cift cizgiii ciktiiii, inanamiyorumm hala soktayimm ben simdi hamilemiyimmmmmmm : ))))))))))))

oh oh maşallah kızlar yeni hamişlerimizsiniz tebrikler🙂)) Allah kucağınıza almayı nasip etsin.. kaç haftalıksa ekliyim listeye🙂

canım hadi hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inş. aminn..

çok sevindim canım aminnn darısı tüm hamişlere inş..

Son düzenleme: