Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım haklısın ama eninde sonunda yapmalısın testi, inş bu mübarek günde Rabbim meleğini göndermiştir, belirtiler kişiye göre değişiyor. kan testinde kesin çıkar idrarda da hafif çıkabilir hadi güzel haberlerini bekliyoruz.

Hurişcim Allah Razı olsun arkadaşım. Dün ben çok rahatsızdım. Birde kardeşim ameliyat oldu. Onun yanına uğradım. İnan hiç birşey yapamadım. Hiç dua edemedim.
canım sana çok geçmiş olsun, kardeşine de acil şifalar dilerim.

sağol canımcım, çok şükür ben de önce sağlıklı olmasına çok sevindim, kız olması ayrı bir mutluluk tabi🙂 inş senin de güzel çıkar sonuçların canım kib...

Hurish iyi dileklerin için sağol canım ama ben dün kırmızı kartı gördüm artık önümüzdeki maçlara bakacağız🙂

Canım ben kırmızı kartı gördüm🙁

Canım senin ilk aşılamandı değil mi merak ettim de

merhaba melislerim..öncelikle hayirli kandiller diliyorum ve cumamiz mübarek olsun insallah...

rabbim bu gecede biz günahkar kullarinin sesini duyar insallah..el acip ondan dilekte bulunan bizlerin hakkimizda hayirlisi ile dilegimizi gerceklestiriri...süphesizki o duayi hakkiyla isitendir...yerin ve gögün yaraticisi rahman ve rahim sahibi tek iman edilecek kisi odur...yarabbim burdan care arayipta kucagini doldurmani isteyen tüm kardeslerimin sesini duy..en kisa zamanda meleklerini yolla hayirlisi ile...sen kimseyi bos cevirmezsin..sana bütün ruhumuzla bütün imanimizla yalvariyouz...bizlere kaldiramyacagimiz yükler yükleme verdiklerinede sabir ihsan eyle...yarabbim sen büyüksün hikmetinden sual olunmaz..biz günahkar kullarini hakkiyla isit ve kalplerimizden geceni bizlere nasip eyle....

amin..