Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

tuna merhaba canım daha başlamadı dediğinde kendiminmiş gibi sevindim sana inan bebişin vardır inşallah diye. şimdi okuyunca çok üzüldüm. üzme tatlı canını sakın .her işte bi hayır vardır deyip kendimizi teselli ediyoruz napalım hayırlısı canım.

listemizi yenileyelim bakalım, bu ay benden geçti🙁 inş sizlerden güzel haberler alırız...

🙂
🙂
🙂
H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂
🙂
🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat

2.sheker_shey...............şubat

3.tuvanna....................şubat

4.AuSSie-AnGel...........şubat

5.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
1.pnr79..................19-20 şubat ???
2.denfi...................28 şubat ???

3.geweze...............13 mart ??? Ankara 22 Üniv. öğrc. Hamiş adayı 🙂

4.mavikedi..............24 mart Edirne 28 İngilizce öğrt.
5.beklenenbebiş.........25 mart Kayseri 20
6.denizzzz..........25-26 mart Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
7.lalezar.............25-30 mart Balıkesir 39 Memur Hamiş adayı 🙂
8.esinerkan..............30 mart Düzce 23 Okul öncesi öğrt.
9.çölmeleği...........26-31 mart
Mardin/Midyat 19

10.elçin&su..............27 mart
11.melodi_cn............28 mart İstanbul 25 Ev hanımı Hamiş adayı 🙂
12.koza.....................28 mart-7 nisan Antalya 33
13.kraliçearı.............29 mart
14.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
15.sea34..................5 nisan
16.haziran13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
17.best_dream...........8 nisan
18.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
19.mawişimbebekistiyor........14 nisan İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
20.tunaa..............16 nisan Eskişehir 33 Resim öğrt.
21.aymelek................17 nisan
Erzurum 25 Hemşire

22.pirenses...............? Afyon 26 Ev hanımı
23.berna24................?

2 arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz onlar da lütfen umutlarını kaybetmesin:
bembeyaz.................. Konya 26 Memur
elif_ecrin...................

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

olsun kuzum hayırlısı cenabı haktan hayırlısı dıle zamanı vardır annesı elbet bırgun gelecek allahım sana uzun ömur ve saglık versın cnm benım takma falza kafana

tuna sen adetin bitince gidiceğini yazmışsın ama bence bitmesini beklemeden 3.gününde filan git çünkü hormon testi falan bazı testleri adetliyken yapıyolar diye biliyorum. listede sıra bana gelmiş bakalım nolcak hayırlısı artık.

olsun kuzum hayırlısı cenabı haktan hayırlısı dıle zamanı vardır annesı elbet bırgun gelecek allahım sana uzun ömur ve saglık versın cnm benım takma falza kafana

mrb kızlar sağolun iyi ki varsınız ya, artık ne diyim ben de hayırlısı diyorum, demek yine bu ay da kısmetimiz gelmemiş🙁( inşallah sizler güzel haberler verirsiniz. mavi kedi canım senin çok az kaldı, melodi güzelim sen de hamiş gibisin valla hadi inş Allah yardımcınız olsun..

ayyy cnm benım benı hamıs adayı olarak yazmıssın ınsallah yarın guzel haberler verırım
inş canım, bize de hemen haber ver, hayırlısı...
canım alttan muayne falan yaparlarsa diye düşünmüştüm, bir de eşimle gidersek daha iyi olur onun izin alması falan gerek, aslında tam karar veremedim sizlerin de fikrini alsam iyi olur. evett seninle aramızda 1 gün vardı ben alta kayınca sen 1. oldun, keşke peşpeşe hamiş kalabilseydik inş senden güzel haberler alırız.. var mı belirtiler?