Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hayatım ben doktora gidiyorum, kanallarda yumurtada sorun yok. Sperm sayımız sınırda tam 20 milyon. o yüzden ilk seferde hamile kalamayacağımı doktor söylemişti. Hatta ona kalsa aşılama yapcak da ben ilaç desteği ile spermlerin işini kolaylaştırmaya çalışıyorum. Her şeyin hayırlısı. bir doktora görün derim. Bu arada anlayışın için teşekkür ederim🙂

iş için de içini rahat tut. Çalışmaya karar verirsen kpss için azcık destek alırsın dershaneden falan. İllaki olur. Ya da atölye falan açıp kurs falan verebilir, ya da güzel sanatlara öğrenci hazırlayabilirsin. Sen yeterki karar ver, bebeğin olsun, azcık büyüsün. Anne olmak da çok önemli, sen iyi bir annesin anladığım kadarıyla, gözlerinden belli🙂 allah herşeyi gönlüne göre versin.

rica ederim canım ne olacak🙂) anladım güzelim hepimiz için hayırlısı inş, ben de gidicem sanırım, en azından neden olmadığını anlamış oluruz..
canım sağol ama ikisinden birini seçmeliydim, geçen yıl sınavı seçmiştim malum kopya olaylarından olmadı, bizim puanlar iyice düştü, bu yaştan sonra devlet çok zorr, bu yıl bebeği seçtik o da nazlanıyo işte, bi olsa, hayırlısıyla doğsa sonra senin gibi düşünüyorum kurs vermeyi falan ya da bi atölye bakıcaz artık..
düşüncelerine tşk ederim aminnn, inş siz de bir gün o duyguyu tadarsınız🙂) canım geç olmuş ben çıkıyım artık umarım yarın adetimin devamı gelmezzz, sohbet için tşk kib AEO.

Tunacım doktora gitmeden inşallah bu ay bebek haberini alırısn hayatım🙂 evet ikisinden birini seçmek gerekiyor, çocukta yaparım kariyerde lafları yalaaaaaaaaaan😀 biri olsa diğeri aksıyor🙂))

Bu arada yatıyorum ben de artık, kocam yanıma oturdu beni bekliyor, beni izleyip izleyip gülüyor😀 sana da iyi geceler, her şeyin hayırlısı

Son düzenleme:
eveeet o laf yalaaannn🙂) hadi iyigeceler tatlım.. bilg bakarken bize önemli gelen konular bazen kocalara komik gelebiliyor🙂)) bilirim bazen benimki de yapar🙂 hadi kaçtım ben grşrz..

günaydın kızlarrr pazar pazar gireyim bakayım dedim oh valla akşam kaynatmışsınız ne güzel vallahi canım çekti alacağınız olsun bende isterimm😀 buarada tunacım şimdi benim adetler çok düzensizleşmeye başlamıştı ama şuan ilaç kullanıyorum muhtemelen 30 mart adet tarihim inş olmayzda ilaçlar işe yarar😀 valla bekliyoruz hep birlikte şu 5. kişiyi bi bulamadık nalet olasıca😀 allah hep birlikte yüzlerimizi güldürsün.. hepimize ii hafta sonlarııı grşmek üzere

ah canım gel bi gece seninle de muhabbet edelim🙂 listeye ekledim tarihini hadi bakalım hayırlısı olsun, inş bulacağız canım 5. kişi çok yakında orada yerini alacak🙂.....
Melekler nasılsınız iyimisiniz ?

Günaydın melekler günaydın canlar....Sizleri seviyorum ve takipcinizim....
ah ah kimler gelmiş, güzeller nasıl gidiyor hamişlik? bizleri unutmayın ha🙂 iyiyiz nolsun işte yeni umutlar ve beklemelere devam, sizler nasılsınız? bebişlerinize ve kendinize iyi bakın...

bu arada kızlar bende hala bşy yok devamı gelmedi bakalım şimdilik????? ama karnım, biraz da belim ağrıyor her an artacak gibi...

Son düzenleme: