Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar tesellileriniz için çok tşkler..öncelikle beklenenbebiş, haziran, geveze, melodi, koza arkadaşlarıma... eveeett bendeki gelişmeleri yazayım, pembelik olunca ped koydum ama akşama kadar hiç kan gelmedi, çok çok az bşy ama önceki aylarda da 1-2 gün pembelik gelip sonra arttığı olmuştu, onun için çok umutlu değilim ben, sanki devam eder gibi geliyor. off Allahım inş devamı gelmez ne olur duy sesimizi...
inş güzelim, insanın böyle havalarda hamiş hamiş gezesi geliyor.. amin güzelim inş oğlum kardeşine sizler de bebaklerinize kavuşursunuz..
ah canım benim yaa hiç olur mu öyle birimiz hepimiz için varız dertlerimizi paylaşıyoruz.. tatlım hayırlısı olsun dicem, biliyorum zor ama nplım, doktora gitmen bence de iyi olur, hatta ben de gitsem mi diye düşünmeye başladım, kıyamam ya eşin de üzülmüş inş önümüzdeki bahar ayı size şans getirir..
ay canım inş gelmiştir bebişin🙂 belirtilerin çok olumlu hadi hayırlısı...
tatlım benim inş amiiin sağolasın, senin de tutunmuştur inş bebeğin🙂) lütfen yaz gelişmeleri bize..
tuna inşallah gelmez ve yerleşme kanamasıdır. Güzel düşünelim, olmadı sen de benim gibi ilaç desteği alırsın. Eninde sonunda gelcek bebelerimiz de üzmeseler bizi bu kadar ne iyi olurdu🙁
inş bakalım beklemedeyim, şimdilik bşy yok gibi. canım ben bu hamişlikle ilg tedavileri hiç bilmiyorum, oğlumda şükür hiç gerek kalmamıştı, artık olmazsa sizlerden bilgi alırım.. ah ah ben hep diyorum bu bebişler nazlı çıktılar yaa..
canım geçmiş olsun, şu pembelik inş bebiştendir, Allah gönlüne göre versin..
iyi güzelim unutmamana sevindim, biz de zaten unutturmayız ama sen de gel arada.. bu arada sende var mı bşyler? listede belirsiz yazıyo bak.

canım çok tşk bakalım bekliyorum şimdiye kadar bşy yok ama gelir devamı, inş sizler güzel haberler verirsiniz. burdayım cvp yazıyodum da..

mrb koza, burdayım ne olsun işte adetimin gelmemesini bekliyorum🙁 o chat kısmı bazen çok karışıyo ben de çok takılmıyorum. canım koro çalışmamız iyiydi, bakalım 8 mayısta konserimiz var, solo kapmaya çalışıyorum🙂

ay ne güzel o kadar güzel sesin demek. İnşallah kaparsın, sahne ışığını yakala, bırakma.. Çok hoş🙂 Ben çok koptum işten güçten, eşim kızıyor hiç çalışmıyorum diye. Dün işler bir yığılmış gece 12 hala yetiştircem diye çalışıp bir yandan da siteye giriyorum😀 Walla benim bebem bekletirse beni, iş güç güme gidiyor ya, hayır olsun😀

listemizi yenileyelim bakalım güzel haberler almaya çok az kaldı🙂))

🙂
🙂
🙂
H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂
🙂
🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat

2.sheker_shey...............şubat

3.tuvanna....................şubat

4.AuSSie-AnGel...........şubat

5.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
1.pnr79..................19-20 şubat ???
2.denfi...................28 şubat ???

3.geweze...............13 mart ??? Ankara 22 Üniv. öğrc. Hamiş adayı 🙂

4.tunaa..............23 mart Eskişehir 33 Resim öğrt.
5.mavikedi..............24 mart Edirne 28 İngilizce öğrt.
6.beklenenbebiş.........25 mart Kayseri 20
7.denizzzz..........25-26 mart Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
8.lalezar.............25-30 mart Balıkesir 39 Memur Hamiş adayı 🙂
9.esinerkan..............30 mart Düzce 23 Okul öncesi öğrt.
10.çölmeleği...........26-31 mart
Mardin/Midyat 19

11.elçin&su..............27 mart
12.melodi_cn............28 mart İstanbul 25 Ev hanımı
13.koza.....................28 mart-7 nisan Antalya 33
14.kraliçearı.............29 mart
15.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
16.sea34..................5 nisan
17.haziran13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
18.best_dream...........8 nisan
19.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
20.mawişimbebekistiyor........14 nisan İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
21.aymelek................17 nisan
Erzurum 25 Hemşire

22.pirenses...............? Afyon 26 Ev hanımı
23.berna24................?

2 arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz onlar da lütfen umutlarını kaybetmesin:
bembeyaz.................. Konya 26 Memur
elif_ecrin...................

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Son düzenleme:
tunacım ellerine sağlık hayatım. Sana zahmet benim adet tarihini 28 şubat ile 7 nisan arası diye yazarmısın. Doktorun çatlatma iğnesinden sonra 20-25 gün say dedi. O zamana kadar uzayabilirmiş. Çoğunlukla iğneden sonra 14. gün adet olunuyormuş ama geçen ay 20ci gün oldum. O yüzden adet tarihim 28 ama çok da uymucak görülüyor

ehh güzel gibi🙂) önce de sololarım olmuştu, bu kez yine deniyorum bakalım, eşimle de gidiyoruz zten orda tanıştığımız için tadı bir başka🙂 tşk ederim canım.. sen çalışıyo musun bir yerde? değil mi ya site iyice bağımlılık yaptı valla🙂

tamamdır hallettim canım, yaa hadi hayırlısı inş olur bu ay. bu arada yaşımız aynıydı seninle.. diyorum acaba bu mu çok etkiliyo yaa bi türlü olmuyo, sanırım ben de doktora gideceğim hiç bilgim yok bu konuda..