Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

demekki canım benim göğüs acım kısmen olgan bişey olsun nasip kısmet bakalım ama şimdiye kadar böyle bi agrı görmedim adetime 1 hafta kala basladıııı hayırlısı bakalım

Ben ilk göğüslerimden anladım hamile olduğumu. Önceden göğsüm 2-3 gün kala şişerdi. Ama bu ay 10 gün önce başladı. Biraz farklıydı. Göğüslerimi elleyince ucuda çok acıyordu. Anlattıkların hamilelik belirtisi gibi geldi bana.. Hayırlısı olsun bitanem.

bende iyiyim Allaha şükür..anemlerdeydim az önce geldim evde takılıyorum sen nasılsın hamişlik nasıl gidiyor canm..

Yesicim iş yerinde olduğumdan çıkmak zorunda kaldım yeni girebildim. Canım ne olsun hamile iken çalışmak zor oluyor. 2 gündür bulantılarım başladı. Ya da bilmiyorum psikolojik de olabilir. Hamd olsun iyiyim. Ne güzel annenler yakın galiba gidip gelebiliyorsun..

cok sagol canımm. inşallah dediğin gibi olur... göğüslrim ilk 4 gün önce acımaya basladıgında ilk sen aklıma geldi sende 10 önceden baslamısdı göğüs acım demiştinn rabbimden hayırlısı tekrar sagol

Benim ilk hamilelik belirtilerimde gögüslerimdi ve sağ kasıgımda ağrı.. umarım hamilesindir canım....

mrb canım nasılsın vallahi memleketteydim ne olsun 3 gün oldu geleli bende sizleri özledim sitemiz baya degişmiş 🙁 ve site dökülüyor kimseler yuq pes edermiyim hiç ya etmem dr gittim adetin 2 günü bana bir ilaç verdi bebek istiyorum dedim tabi memelekette gittim serophene 50 mg verdi adetin 5 başlayıp bittiginde 12 gün gün aşırı ilişki önerdi yumurtalıklar için sanırım bende bilmiyom tam olarak inşallah tutar bu sefer hepimizin cok şükür iyim seninde ii oldugunu umuyorum 🙂

inşallah hamişsindir ayyy allahım inşallahhh canımmmmmmmmmmmmmm

selam canım topikte hiç kimse yok sayılır bizden baska kışın bu vakitler 8 9 kişi topikte olurdu
ewt hiç kimse yuq :küstüm: ben herkeze sitenin ne hali bu ya
desene bitek biz gezemiyozzz napalımmmm oyalancak bişeyle buluruz kendimize allahım bi bebiş versede bende onunla oyalansammm çok iyi olacak nasip kısmettt tabiii
vallahi bende gezmiyom ugruyorum kimse yok bende pek takılmadan cıkıyom inşallah herkezi tekarr görürüz buralarda

kızlar bişi sorucam hamilelik sayfasına sordum am bide size soruyum malum genelde en kalabalık form bizimki ben dün adet oldum dedim ya kanamm zaten lek şeklinde gelmişti sonra bir pedi bile doldurmucak kadar oldu ve bu gün kaverengi şakline döndü biraz öncede baktım kreme dönmüş ben zaten bu ilk ayımız bebiş gelir diye bi beklentim yoktu yani streslide değildim anlamdım bide söylemiştim şimdiye kadar hiç erken gelmemişti.üç gün önce geldi neyse yarında gelmezse günümü bekliyim geçince bi test yapıtyım belki üstüne görmedin bide bişey söylücem dah beş gün var deneyelim diye ilişkiye girmiştik canım çok yandı sol tarafıma battığını hissettim ondan sonra böyle oldu.inş. gene kötü bişeyolmaz.