Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

cümlemizden ablalrın ablası inşallah ablacım ona şüphem yok zaten sen gercekten sabırla dinlenilecek bir meleksin biliom dua ediyon zaten buna inanıyom rabbim senin dualarını ve bizlerin dualarını kabul eylesin aminnnnnnnnnnnn abla hazır seni hamiş yakalamışken huyumdan vaz gecmiyom sanada sorayım senin içine ben hamiş kalacam doguyormu veya hangi ay cok bastırıyor o ayda hamiş kalacak tamm allh bilir ama sorayım ben gene rabim nasip eylesin biz ve bizim gibi bekleyene aminnnnnnnnnnnnnnnn

cnm elbette doğuyo bide şöyle bişeye inanıyorum ben.Yürekten inan hamiş olucağına ve RABBİM vericek bana hayırlısıyla sağlıkla inşalah de ve RABBİM uygun zamanda nasip ediyo.Ama takıntı yapmadan tabii ki çok üstüne durmadan emi

imnanıyom ablam işte sen bizleri bilirsin inşallah yok yapmıyomda ama sürekli aklımda cıkaramıyom hep dua ediyorum başkalarına dua ediyom ama kendime etmiyom diorumki rabbim gönlümdekini bilior benim gibi bekleyene dua edeyom evet inanıyom rabbim nasip edecek inşallah ablam tşkler

kızlar selam.Cumartesi günü rahim filmi çektiricem.Hayırlısı bakalım.Ona göre bir ameliyat söz konusu.Birkaç doktordan onay aldıktan sonra gerekli ise yaptırıcaz.Yani benim hamilelik birkaç ay daha ertelenicek sanırım.Hayırlısı artık ne diyeyim.sağlık olsun.Hepiniz iyisinizdir umarım uzun zamandır giremiyordum.Kaç hamiş oldu sayısını bile bilmiyorum.Rabbim bekleyenlerede nasip etsin.

geçmiş olsun anestezi ile mi çektireceksin ..çektir de bize de anlat nasıl acıyormu ben de bir ay sonra düşünüyorum çektirmeyi