Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Slm kizlar.Adet oldum,gününü sasmadi 2 haziran olcakti tamda gününde oldu.Üzülmedim.Herseyde vardir bir hayir.Benim kiz kardesim hamile 4 bucuk aylik.Doktora randevusu vardi 3 gün önce gittiginde bebegin hic suyunun kalmadigini ögrendi yani bebek susuzluktan büzülmüs resmen,ama ignelerle serumlarla 2 gün hastanede kaldi belki bir umut isigi belirir diye ama bu sabah daha kötüye gittigini söylemis doktor.susuzluktan rahim duvarina yapismis ve önce susuz kalmasina ragmen saglikli demisti ama bu gün kafa sekli bozulmus demis yani kötü seyler oldu anlayacaginiz.yarin sabahta dogum yaptirir gibi düsürtecekmis doktor.Rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin.(REGAIB KANDILI BÜTÜN ISLAM ALEMINE MÜBAREK OLSUN) yer gök dua ile yaratilmis dua edelim her isimiz icin duaaaaaa :''(

yaseminciğim bebeğim için tşk ederim canım .akıntım kesildi bakalım inş göbeğimde uyuyodur mışıl mışıl.

ay canım hemşom kolay gelsin, bu arada bir de bebeğin gelmştir inş

yaa biraz grip gibiyim ya kulaklar burun tikali yaa 4 gün evdiiim ona seviniyom
geçmşler olsun dikkat et kendine.

Yaşanan yaşandı tabii şimdide hamile kalmam için gözümün içine bakıyor kendini affedemiyor ama neye yarar hayat herkese ayrı acılar yaşatıyor
canım benim yaa Allah aynı acıları yaşatmasın, inş kısa zamnda bebeğin gelsin.

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun çitosum inş bu yılın hediyesi bebeğiniz olsun, dileklerin için de tşk ederim aminnn.

[
hg canım, ay içim burkuldu yaa allah o yavrucakları korusun biran önce sıcacık ailelere kavuştursun.

canımmm maşallah çok sevndim, darısı bize artık.

ay ne güzel tatlım Allah kucağına almayı nasip etsn.

daha çok erken canım, inş bebeğin gelmştir hayırlısı.

moralim çok bozuk nerdeyse aglıyacagım.. yagrın kan tahlilinin sonucunu almaya gidecektim ama hasta oldum. okadarda günüm geçmişti.offfff offffffff..... çok üzgünümm lale inşl. sen hamilesindir...
kuzum yaa hayırlısı olsun zor biliyorum ama Allahın takdiri hayırlısıyla inş önümüzdeki aya gelir bebeğin.

canım lalezarım benim, biliyorsun hayırlısıysa gelsin değil mi? inş önemli bir sorun yoktur canım, umarım bebek hazırlık yapıyordur vücüdünda ve haziranda sana mrb der.

slmm kızlarrrr ben eldımmm netımız yoktu nezzamndır bakıomudum netımız yoktu cok sukur geldımm
hg canım yine seni görmek güzel

canımm dediğin gibi herşeyde var bir hayır. kardeşin için üzüldüm zor olmalı allah yardımcısı olsun. off içim bir hoş oldu yaa, inş kısa zamnda yeniden bebeğine kavuşur.

melodiciğim ve burçem canlarım inş sizin bebekler de yakında gelir.

bu mübarek günde dualarımız kabul olsun arkadaşlar, bebek özlemi çeken herkese Allah nasip etsin, hamilelere ve bana da hayırlı doğumlar ve bebeğimizi sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin inş. amiinnnn...

eveeett şimdi de geldik haziran ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi
2.tuvanna....................şubat hamişi
3.aussie-angel...........şubat hamişi
4.hazan_11...............şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya
5.esinerkan..........mart hamişi son adet 1 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
6.burju.................mart hamişi
7.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart
8.sen-lin12121212.........mart hamişi
9.çölmeleği..............mart hamişi Mardin/Midyat 19
10.tunaa.......mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum)))
11.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
12.mavikedi..............nisan hamişi son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt. Tebrikler
13.geliyobebiş..........nisan hamişi son adet 8 nisan Tebrikler
14.dilara1.................nisan hamişi Mardin(Almanyadan) Yeni hamişimiz Tebrikler
15.elçin&su..................nisan hamişi son adet 9 nisan Yeni hamişimiz Tebrikler
16.ayperi..................nisan hamişi son adet 23 nisanYeni hamişimiz Tebrikler
17.sheker_shey...............nisan hamişi son adet 28 nisan Konya Yeni hamişimiz Tebrikler

18.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...
:salıncak:
-bebekyüzlüm..................15 mayıs ??? Ankara Ev hanımı

-lalezar...................22-24 mayıs ??? Balıkesir 39 Memur

-pamukşekeri.................29 mayıs ??? Bursa 32 Muhasebe öğrt.

-mini garaböcük..........30 mayıs ??? Gurbetçi Eskişehirli 26

-defne defne................30 mayıs ??? Satış danışmanı

-hayal....................1 haziran ??? Tokat 24 Türkçe öğrt.

-baharrrımmm..............3 haziran ??? Ardahan Güzellik uzmanı

-melodi_cn................6 haziran İstanbul 25 Ev hanımı
-haziran13.............? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem...............? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-beklenenbebiş..........8 haziran 20
-yesi......................? 25
-best_dream............11 haziran
-fatma mutlu.............? Elazığ 21
-orjinal-catlaq............12 haziran İstanbul
-bembeyaz...............14 haziran Konya 26 Memur
-esde.....................? Fransa
-denizzzz............16 haziran Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-uyuzmuyum_neyim.................18 haziran Ankara 28 Memur

-pirenses.......................20 haziran
-gullu_23...................20 haziran
-ayse arslan................21 haziran Kayseri
-unıca...................?

-geveze.....................23 haziran
-sevde7...................24 haziran
-çitos....................? Yozgat
-sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.
-burçemm.................? Tekirdağ
-yaseminnnnnnn.............26 haziran Kütahya 22 Ev hanımı
-sevoş...................?

-sinemtugra...............?

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
-geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.
-tatu...............?

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza...................? Antalya 33
-aymelek..............? Erzurum 25 Hemşire
-elif_ecrin................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.

lale geçmiş olsun ,üzülme inş. hayırlısı böyledir ama bir an önce doktora git ihmal etme bu durumu ,inş. bişey yoktur ..
benim de canım sıkkın bugün yaaa ((

moralim çok bozuk nerdeyse aglıyacagım.. yagrın kan tahlilinin sonucunu almaya gidecektim ama hasta oldum. okadarda günüm geçmişti.offfff offffffff..... çok üzgünümm lale inşl. sen hamilesindir...

üzülme sevoş bunda da vardır bir hayır ,ben seni anlıyorum ben de eskiden kan testi yaptırdığım gün hasta olurdum kafayı yerdim ama ne kadar üzülsek boş olmayınca olmuyor işte ,beklemek zorundayız..
günaydın herkese bu arada ..bugün benim de canım sıkkın ,bu işin peşini bırakasım geliyor atık ,çünkü ilk defa başıma bişey geldi bu sabah ve canım çok ama çok sıkıldı gerçekten ((

lale ablacımm üzüldümm ama inş seninn içinn önemli bişeyy olmaz önce senin sağliğinn sonra bebişşş öpüyorm seni

Evet burçek sağol bitanem.. Hayırlısı ne yapalım... Vardır rabbimin bir bildiği...

Benimde tadım hiç yokkk.. ama bebek yok diye değil, niye adet olmadım diye...
Bak benim dr.da yokmuş bugün ve yarın teyit için aramıştım hay Allah emi, p.tesi gelecekmiş, başka dr da gitmek istemiyorum yaaaa...
Hayırdır uyuzum senin canın neye sıkkın, ne geldi baına özel değilse yani... Yada özelden anlat istersen...