Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

afiyet ossung ne yiyon ay? banada ve sene

Kız hergün sorma ne yediğimi canın çekecek sona

öyle değil mi ama, elimizde bir elimizde bardak
bir elimizde test

merhaba,
aranıza yeni katıldım, 8 aylık evliyim, 3 aydır bebek için çalışmalarımız devam etmekte, umarım ben de ilerleyen günlerde sizler gibi hamiş olabilirim 🙂

Hoş geldin çikolata mrb, inşallahhhhhhhhh kısa sürede olursun bebiş sahibi, ama bugün bebiş konuşmak site ablası ben tarafından yasaklandı, bugün havada sudan .. haaaa birde uyuz kardeşimizin başlatmış olduğu "sevmediğiniiz hareket ve tavırlar" başlığı altında konuşuyorduk, hani biraz bebek konusundan uzaklaşmak adına.. 😀

mrb ben geldim, oğlumu okula yolladım, evi toplamadan ve yemek yapmadan size bir bakıyım dedim kızlar nasılsınız?

Tunam h. geldin sende, iyidin ne olsun işte yuvarlanıp gidiyoruz, senden ne haber.. 😀

selam meleklerim
uzun zamandır internetde sorunlar oldugu için giremedim nasılsınız bakalım var mı hamiş olan.
beni sorarsanız 2 geçikmeli 26 mayıs da adet oldum.oldugum çok üzüldüm ama nasip kısmet meselesi.adetliyken doktora çıktım kan testi yaptı önce patoloji sonucuna baktı sorun yok dedi.tabiii birde tekrar alttan muayene etti. yumurtlama ile ilgili sorunum var. KLOMEN verdi.9 10 gün sonra tekrar gel dedi.yumurtlama takibi yapacak.anlayacagınız benim bebiş biraz daha bekletecek annesini.

aranızda klomen kullanan ve kullanıpda hamile kalan var mı aranızda??????????😕

benim hayatta en sevmediğim şey bencilliktir mesela karşısındaki insanın seni dinlemeyip sadece kendisini anlatması ve sana fırsat vermemesi ayrıca herşeyi ben daha iyi bilirim edasıyla senin eğitim gördüğün konuda bile bişi dediğinde aaa hayır bu böle değil demesi çıldırtır beni başımda var bi deli böyleee 🙂))

amin inşallah,
Allah hepimize hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin 🙂 güzel haberi 1 hafta içinde paylaşacağımı umuyorum 🙂
amin cnm burda herkesin tek dileği bu hayırlısıyla oda olcak inşallah.. müjdeyi senden alırız inşallah hadi bakalım 🙂))))

yasemincim hoşgeldin özledik seni kısmet değilmiş dmeek canım kısa sürede gelir inşallah bebişin etrafımda klomen kullanan çok insan var ama henüz bi yanıt alamadılar cnm ama hemen alanda var o nedenle bişi söyleyemem hayırlısıyla o ilaçta şifa versin sana hemen bebiş gelsin...

şey lalezarım seninle adet tarihlerimiz aynıydı test yapmadınmı daha.🙂
bende bari katılıyım sevmediğim hareket ve tavırlar...
bişey söyliyecegim dedip söylemekten vazgeçenlerden nefert ediyorum insanı acayip merakta birakıyorlar.
birde telefonda birisiyle konuşurken seni hatta bırakıp yanındakiyle konuşanlarda nefret ediyorum.2. plana atılmak insanınn moralini bozuyor.tabii sadece şimdilik aklıma gelen bunlar

ben 2 dfa kullandim olmadi ama tanidigimin hmen oldu hemde ikiz

hımmm...

peki uzaklaşalım konudan, ben kenara çekilip izleyeyim o zaman sizleri, malum daha çok yeniyim 🙂)

Yok canım yaaaa, espri yaptım sadece bugün biraz uzaklaşalım demiştik, ama sen yenisin anlat yada sormak istediklerin varsa sor... 😀

Hayırlısı olsun canım üzülmeyesin sakin ...

Evet sarıgelinim haklısın valla böyle insanlarda gıcık eder insanı... kim o başındaki 😀

C.tesi yaptım negatifti canım, perşembe kan yatırıcam...

Se 2. planda kalmayı sevmiyorsun yaseminim anladım 😀

inş canım hadi bakalım hayırlısı olsun.

gözünaydın canım benim, oh oh hasret giderin maş. inş bebeğinizle mutluluğunuz artar. aminnnnn canım.

gunaydın kızlar yatakj dosek yatıyorum valla grıp oldum yaww bı kıs boyunca olmadı geldı benı buldu
canım geçmş olsun tekrar dikkat et kendine dinlen.

kizlar yine unuttum face de bizim gurubun adi neydi ?
grubun adı melekler mekanı burda toplanıyoruz, linki burda syf.1492 de canım tıkla gel aramıza bekleriz🙂

ah be güzelim ayni ya is güc derken
akip gidiii zaman

bugünde annemler yolacikacak hayirlisiyla tr´ye insallah güzelce gider gelirler...

eeee sizlerden naber?
güle güle gidip gelsinler canım, ee keşke sen de gelseydin.. Allah kavuştursun.

merhaba,
aranıza yeni katıldım, 8 aylık evliyim, 3 aydır bebek için çalışmalarımız devam etmekte, umarım ben de ilerleyen günlerde sizler gibi hamiş olabilirim 🙂
hg aramıza canım inş biran önce isteğine kavuşursun.

hb güzelim okudum ama anca bitirdim, şimdi de çıkıcam ev işlerim var yapılacak. ben iyi sayılırım ama biraz korkuyorum bebeğim için canım, dün gece pembe akıntım geldi çok azdı ama sabah yoktu, inş normaldir de bebeğim benimle kalır..çok seviyorum onu ben..

sevmediğm hareket şimdi aklıma gelen kendini bşy sanıp da kasılanlar olur ya slm verirsin almazlar onlara gıcık olurum, bir de sen konuşurken seni dinlemez kendini anlatır habire aynı kaynanam gibi..

mrb canım hg dediğin gibi kısmet hayırlısı olsun. inş önümüzdeki aya bebeğin gelir..