Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

tatlım hakkında hayırlıı olur ıns suan sana yazarken ezanlar okunuyor ınassalah hamıs kalırsın bizlerde içinde allah herkese nasıp esın takma kafan olacam olmayaam dıye takma herseyı oluruna bırak

tatlım hakkında hayırlıı olur ıns suan sana yazarken ezanlar okunuyor ınassalah hamıs kalırsın bizlerde içinde allah herkese nasıp esın takma kafan olacam olmayaam dıye takma herseyı oluruna bırak

ya kafama takmıyom ama hiçte aklımdan çıkmıyo rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla bebişlerimize kavuşalım

Kızlar canımızı sıkmaya gerek yok. Ben Cumartesi günü doktora gittim. Genç diye ilk önce beyenmemiştim. Ama tatlı dilli ve bence işinide iyi yapıyor. Bana çok güzel moral verdi. Hatta en son çıkarken önceden hem çocuk yapmayı beceremiyordum hem kilo vermeyi dedim. Şimdi sizin desteğinizde kilo verdim eeeeeeeee sıra bebek yapmaya dedim. bana güldü. Hatta bana dedi ki sen 1-2 kilo verince benden de zayıf olacaksın. Hasta doktorundan daha zayıf olmaz dedi.. Moralleri yüksek tutalım. Bebişler bu dünyada kısmeti varsa zaten gelecek. Ondan sonrada bebekler olunca artık buraya yazarsınız. Yok beni sabaha kadar uyutmadı uykusuz kaldım, yok bebeğim yüzünden bütün sosyal hayatım bitti, yok hamilelikten kiloları aldım diyee. Cadılar canımızı sıkmak yok. Sadece bebişler biraz yaramaz olacaklar galiba şimdiden sözümüzü dinleyip gelmiyorlar. Gelsinler onları mıncıklar mıncıklar öcümüzü alırız inşallah.....

kızlar benım bu gun kahve rengı gıbı sarı gıbı azcık azcık gelıyor deekkı kırmızılarda gelcek ama goğuslerm hale sızlıyor yerleşme lekesı nasıl oluyor ve ustune gorme bılgılendırısenız yenı tarııh 18 nısan yazın