Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hayırrrr zorluk filan yok mavişim.. Hepimizin olacak bebişi, tunanın ogluna kardes, size minik ve sevimli bir aile üyesi daha, bana ve bütünnnnn arakadaşlarımıza birer melek. Hepimizin kucagı dolacak inşallahhhh 🙂

ay kızlar gidemedim yaa siz yazdıkça yazasım geliyo🙂) haziranım inş güzelim, nedense bu ay hepimizde bir umut var bakalım hayırlısı🙂)
beklenenbebişim canım benim, öperim tabi ki ablası ama şu an yok kreşte, gelince öpücem söz.. zaten öperken inanın aklıma geliyorsunuz, Allahım diyorum sitedeki arkadaşlara da böyle tatlı , öpünce kokusunu içine çekebilecekleri bir evlat nasip et diye dua ediyorum🙂) hadi ben kaçtım kendinize iyi bakın güzeller.....

ben gittim ama yine geldim oluş aradı biraz arkadaşlarıyla sahile çıkacaklarmış izin istedi hava güzel abartmadan git dedim 🙂 sizleri çok seviyorum keşke sahiden komşu olsaydık benim sitede en genci 74 yaşında onlarda çok keyifli ama arada bide kafa dengi olsun istiyor insan neyse bunada şükür 🙂

evet canımcım 2. oğlum olduğunda 27 ilk oğlum olduğunda 19 yaşımdaydım kafaya takmayı bırak aklıma bile gelmiyordu şimdi hiç çıkmıyor o yüzden uğraşıyoruz ama elimde değil napayım güya bu ay takmıyomuş gibi yapıyorum bakalım nolcak 🙂