Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Umudunu asla yitirme bende hiç ummadıgım bir anda hamile kaldım canım.. o kadar çabaladıgım zamanlarda Rabbim nasip etmedi ama hiç beklemediğim bi anda hamile oldugumu öğrendim...

artıkk oluruna bırakacammmm umudumuu yitirmiyormm ama bebk içinn günn aşiri ilişkiye girrr 1 saatt ayaklarını dikbeklee şu otlarıı içç üstüne düştükçe hiçç olmuyorr keyfime göree yaşayacamm 🙂

oyyy kuzum benim (burçem alıntı yapamıyorum sana bu yazdıklarım cnm 🙂 sende haklısın insan bi zamandan sonra sıkılıor ama endişe etme oluruna bırakınca gelir bebişin sen üstüne düştükçe nazlanıor keretaaaa 🙂))

Zaten aslında oluruna bırakınca oluyormus bende aynen ole yapıyordum ayakları dik sunu bunu dene uzun zamanda ateş ölçme yöntemini denemiştim ama hiç birinde olmadı .. ne aykalarımı diktim nede bişi yaptım hatta sunu acıkca soleyebilirim o dönem ben ilişkiden sonra hemen duş aldım yani ayağa kalktım lavobaya gittim vee dediğim gibi hiç hamiş olacagımı sanmıyordum ok adar taktik denedim olmadıda bu aymı olur dedimm... veee birdebaktımki hamişim.. umarım hersey gonlunce olur ve bebeğin sni ve tum anne adaylarını fazla bekletmezz...

canımmm her nekadarr umutt rtmesemdee kırmızılarr olunca üzülüyor insannn göz yaşlari ister istemez süzülüyorr ne yaapyım eldenn gelicekk bişeyde yokk🙁

aminn canımm aminnnn

merhaba ben bu ayın 12 sinde adet olmam gerekiyordu olmadım adetimi 1 hafta geçince evde test yaptım negatif. kahve rengi leke çok az bide çok acık kırmızı kan geldi pembeye benziyordu amaçok azdı. 10 gün geçince yine evde test yaptım yine yok. artık vaz geçtim bayadır yapmadım test. hamile olsam çıkardı onlarda diye. bilmiyorum kızlar umudu kestim artık demek ki sitresten geçmiştir diye düşünmeye başladım.

Şekerim özliycez tabikide seni, sormuyorum özel olmasa söylerdin zaten niye giremeyeceğini.. Benim işim Allaha kaldı, gün geçtikçe umudumda azalıyor niye diyeceksin çünkü testlerde çıkmıyor ve hiç bir belirtide yok, yani en azından bir belirti yaşardım değil mi... Neyse Allaha emanet ol şekerim, kendine ve kuzucuna iyi bak, öpüyorum ...

kızalr müjdemi verinn adet oldummmm🙁

Kıyanan üzülme canım yaaa, bak bende bu ay niye adet olmadım diye endişelenmeye başladım, en azından herşeyin yolunda olduğnu bliyorsun öyle değilmi tatlım öpüyorum seni...

millet ben çıkıyorum herkese ii akşamlar ..bu ara burçe geçmiş olsun ,yeni aya çalışmalara hemen başla 🙂)

Uyuzum bağlantım berbattı hoşçakalın bile diyemedim, çnkü yazdğım kayıt olmadı 😕

merhaba ben ovulasyon testini senin dedigin gibi yaptım sabah iki çizgi çıktı. bide bende akıntı var sendede varmı. inşll. hamilesindir... ben bu ayın 12 sinde adet olmam gerekiyordu olmadım.benim baya geçti....

Akıntı bende de biraz var sanrıım adetimiz gecikti ya tekrar yumurtlama dönemine mi giriyoruz diye düşünüyorum ben... ?

Son düzenleme: