Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ya herşeyyy deniyoruzz ama olmuyorrr en iisi akışına bırakmakk lazımmmm eğer bu şekilde de olmazsa memlekette dr görünecemm bütünn tahlillerimi felann yaptiracammmm hayırlısı bakalımmm🙂

biz yaptırdık o taahlilleri de ne oldu sanki ..ben 4-5 farklı yere yaptırdım bir de ...yok yaa nasip kesinlikle ,başka şeyler sadece bahanesi oluyor bence ...hakkımızda hayırlısı

nerdesiniz huuuu şimdide siz yoksunuzzz... kızlar ne pişirceniz bugün acepp ben fırında bütün tavuk yapıcam bildiğiniz< güzel bi sos varmı fırına sokmadan önce sürebileceğim ...

sende fazla yatıyomuşsun bebem 1 saat yeterli.inşallah bu ay ki çalışmanız boşa çıkmazda bi bebek müjdeside senden alırız hayırlısıyla.

ben sezeryan oldum inanın hiç bir zorluğunu yaşamadım benim içim dar olduğu gibi çatımda dardı bebeğin kafası rahme yerleşmemiş 42. haftaydı doğacağı yok dr baktı açılmada yok günün gelmiş geçiyo dedi atın çok dar burdan çocuk mocuk çıkmaz dedi ve sezeryan oldum bende hiç plannlamamıştım ama sanırım psikolojik olarak kürtajlardan çok etkilenmişim çatım açılmamış.amöa çok şükür bi sıkıntım olmadı üçüncü gün ayaktaydım evimi bile temizliyodum ayıptır söylemesi canım tatlı değildir.maşallah diyin kızlarrrr bide ben ikili taramayı yaptırmadım üçlü taramayı yaptırdım.