Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bizimki her zaman iltifat eder ...
isteklerimi de yerine getirir yoksa başına geleceği bilir 🙂
hatta şöyle bir repliği vardır :
tamam hayatım yapmazsam şimdi aile saadetimiz bozulur ,ağzıma edersin 🙂))
evlilik yıldönümünde hediye alırken bile çok düşünmüş ...
gitmiş romansondan saat almış ..
çok düşündüm ama sonunda aldım ,şimdi niye buna bu kadar para verdin diye ağzıma edecek ama almayı çok istedim demişti ...
fiyatını bi türlü söylettiremedim o gün ama zaten ekstrede gördüm 🙂))

valla geçen ben istanbula gittim ya kızlar benim koca o akşam aradı beni şimdi yatağımızda nasıl yatıcam ben diyor hergün özlemden 10 kere aradı hadi gel artık dedi dönücede evimin neşesi geldi dedi 🙂) çok hoşuma gitti nazar değmesin benimki bişi istediğim zaman hemen yapar çok nadir bazen yorgunluktan yarın olsa olurmu derrr
ama ben çok fazla istekli değilimdir suistimal etmem bu iyiliklerini 🙂)

benimkii anındaa her dediğimii yapıorr sağolsunnnn🙂

yat dinlen kiz hemencecik uyuyu ver Elini tuslara koy patronlara gelmiiiin iceri diye bi tabela as gapiya vur gafeee yat

Bizim burası patronla işi yok canım vatandaşlar gelip gidiyor, iki kişiyiz işte, valla tam yoğun zamanız 4 e kadar epey yoğun..

Uyuzum YASTIK lafını gördüm yaaa tek ilgimi çeken bu kelime oldu

H. geldin bebeğim .. 🙂

ay ben 2 saat bekliyorum en az ..daha önceleri gece çalışma yapar sabaha kadar uyurdum iice tutsun diye şimdi o kadar duramıyorum ..azını da çoğunu da denedim yani 🙂) ama sonuç negatif 🙂))

aynen sarıı gelinn bende istanbul a iki günlüğüne düğüne gittimmmmm her saat başi aradı sensizz bu evv bana anlamsızz geliıorr diyorrr şimdi haziranınn 18 de yada 25 de memlekete gidecemm 1 ay kalacamm adamm şimdidenn yas tutuyorrrr sensizzz ne yapacamm benn diyeee KOCACIMMMM SENİİ ÇOKK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

oyy kuzum yerim ben seni sağol desteğin için benim kız olursa bizimkileri baş göz ederiz artıkın 🙂)))) bebişin nasıl sevinir anneciğine kendini gösterinceee bizdende çok selam söleee o pıtırcığaa öpüyoruz onu çokk... haberleşiriz cnm sonuçlarımı ve cinsiyeti hemen yazarım zatenn 🙂)

valla seninki yine gönderio benimki bida bensiz asla gidemessin dio.. benimki çok hassas o yokken duşa bile girdirmiyor düşersin falan diyor 🙂) üzerime çok titriyor aslında asker adam işte öle çok kibar değil serttir görünüüşü ama bana karşı bitek kibar 🙂)