Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kahve içesim geldi 🙂)) yokmu yapacak olan aranızda 🙂 ay benim de adet olacakmışım gib ikasıklarım ağrıyo hee ,ama benimki yumurtlamadan ...genelde sol tarafımda oluyor tüm yumurtalar orada mı toplanmış acep ,ama şimdi iki taraflı ağrı var ...bi de millet size bişey soracağım ..aranızda yastıkla bekleyen varmı ? kaç saat bekliyorsunuz ? ya da hamiş olanlar beklediniz ? 🙂)
alın sizi konuşturmk için konu açıyorum işte 🙂)

bende oğluma hamileyken üçüncü ayımda kıpırtılarını hissetmiştim bizim koca karılar hemen aha seninki oğlan diyolardı erkek çocuğu yapı gereği erken belirirmiş.bende üç aylık hamileydim ama kocaman göbeğim vardı sonra 6 aylıkken biraz büyüdü fazla büyümedi bide bende uzun boylyum önümde top var gibi duruyodu ama çok çatlağım ooldu içim çok dardı.12.haftamda çatlamya başladım 12-14 kilo aldım doğumda 11 kilosu gitti oğlum 3,470 grmdı.ama doğumdan sonra kabızlık problemim oldu kilo aldım ve hala o kilolarla boğuşuyorum.allah yardımcımız olsun .

🙂 mersi kendimiz bulamazdik 🙂

yaa pek faydasi oluyormu olmuyormu süpheliyim 🙂 ama ben kendim denemistim ama hamis kalamadim cünkü bende gidaklama yoktu o yüzden yani🙂

ha aklima ne geldi kizlar varmisiniz? gecenlerde adamdan alacagimiz iltifati yazmistik hatirlayan varmi bu aksamda
Karilarini mutlu etmesini yada bi istegini yerine getirmesini saglicaz... kimi koca karisinin istedigini aninda yerine getirir kimi kocada acik mallik vardir (afedersiniZ) benimki mesela erteleyip dururyarin yada sonra diye

baska fikri olan varmi?

Esinim hoş geldin diyemeden gidiyorsun, bağlantım delirtiyo bugün...
Görşmek üzere canım gülegüle...

sevdecim bizimki de çok oynuo ultrasondada öle bakalım cinsiyeti ne biliyorum bana kız gibi geliyor ama belli olmaz tabii 🙂) inşallah çok klio almam ama ben balık etliyim vücudum müsait almaya allahtan kolay kilo verende biriyim bkıcaz artık 🙂)

cnm ben bebişimi öle yaptım o ay hamile kaldım yastık koyuyodum altıma ama en fazla 15 dakika durdum çok değil 🙂

canım önemli değil o 16. ayına kadar 2li testler yapılıyo endişelenme yani sonuçç hep aynı çıkıyo ha şimdi ha önce meraklanma canım inş hayırlısı olur ve iii sonuçlar alırsın meleğin hakkında... benim doktorum %60 erkek bu velet dedi bana😀 bakalım hayırlısı olsun birdahaki gidişimde kesin bişey söyler heralde yarın gidicem işte bakalımmm meleğimle görüşmem var sabah 9 ta canım inş herşey yolundadırr..

esin gitme gitme gitmeeee....
şaka şaka cnm güzelce dinlen sen ama yine gel olurmu bak özletme kendiiniii öpüldünnn

ha canımsın yyaaa ve .çok iiisinn özletmem kendimi tamam arada özeldende msj atarım sana canımsende beni merakta bırakma testinin sonuçlarını alınca cinsiyetini falan öğrenince haber ver bana sabırsızlıkla bekliyorum canımmm

koca karılar herşeyi biliyolar yahuu onlara denecek bişey yok ben daha ilk hamile haberi alınca babanem dediydi zaten bu kesin erkek diye 😀 içlerine doğuyo heralde😀 ben 2 kilo aldım vallahi veremedim 😀 dikkat ediyorum ama bakalım .... bende doğumu normal düşünüyorum hiç sezeryan planlamıyorum ama bakalım bebeğimde ve bende sorun çıkmazsa öle istiyorumm