Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Canım görmemişim yazını, perşembe kesin gidicem artık
olsamda olmasamda dr gidicem zaten bu kadar gecikme neyin nesidir..

lalezarr ile mini garaböcükk ikii hamişş arasındasınız benn başii çekiyommmm uyuzdaa sonuu hadii gelinn halayy çeklimmm🙂

İnşalahhhhhhhhhhhhhh burçammmmmmmmmmmmm 😀

darisi bütün isteyenlere insallah...................................................

Mavikedim mrb canım, hamileliğinin rahat geçmesine çok esvindim, hadi inş kalp atışlarını da duyarsın .. 🙂

KIZLAR sahi ya bisey anlatacaktim 🙂 benim adam iyice ucmus 🙂 artik cok istiyor bebikoyu önceden öyle degildi olursa olur olmazsa olmazdi bende rahat ediyordum onun böyle düsünmesi sayesinde ve beni rahat birakmasi sayesinde ama bana simdi beni rahatca kürümü bitirmeye bile birakmicak aaaa

simdi geciktiya her saat ariyo geldimi geldimi hadi test yap hadi test yap diyo ooooooo cildircam bi rahat vesin ya

Canım görmemişim yazını, perşembe kesin gidicem artık
olsamda olmasamda dr gidicem zaten bu kadar gecikme neyin nesidir..

lalezarr ile mini garaböcükk ikii hamişş arasındasınız benn başii çekiyommmm uyuzdaa sonuu hadii gelinn halayy çeklimmm🙂

İnşalahhhhhhhhhhhhhh burçemmmmmmmmmmmmm 😀

slm meleklerim nasılsınız

Kankim h. geldin nasılsın 🙂

Benimkide biraz heyecanlı olsa çok mutlu olucambende tersine, benimkide bekle deyip duruyor, ama bugün kasıklarım ciddi ağrımaya başladı.. 🙂

oy oy iki hamiste annadirlarmis birbirine amanda aman massallah nazar degmesin....

ya ben 14 haftadan itibaren his ettim kizlar ( seneler önce dabi)