Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

yaa göğüslerim çok az acıyo ama kasıklarımda şişlik var adet belirtisimi kestiremiyorum yarını bekliyom ama sanki adet belirtisi değil gibi inş.öyledir🙂))
canım benim hadi hayırlısı inşallah bebiktir güzel haber yarının sonunda belli olur peki adetin günü gününemidir mesala benimki günü geldimi sabah kalkar kalkmaz başlar sağolsun hiç özletmez seninde öylemi?

ah güzelim 2 senedir adetim düzensiz ve korunmuyorum daha 2 ay önce dr gittim tahliler yapıldı ilaçlı rahim filmi çekildi hiç bişey yok sonra dr klomen verdi adetin ilk günü başladım sonra gün aşırı ilişki verdi çalıştık bakalım nolcak görcez

merhaba arkadaşlar nasılsınız...giremiyorum kaç gündür nete annem hastanede ayağından ameliyat oldu onun yannda kalıyorum..ben hala adet olmadım..göğüslerm ağrıodu ama geçti şu anda hiç bi belrti yok ne adet belrtisi ne gebelk belrtisi...hayrlısı olsun inş...öpüyorum hepinizi..

canım merhaba çok geçmiş olsun anneciğine madem hastanedesin bir test yaptırsana merak etmiyormusun ben çatlarım meraktan işine karışmış olmayım ama 🙂

listeyi beğendiğine sevindim canım aklıma gelenleri yapmaya çalışıyorum, bir gün inş hepimizi orda hamiş görmek nasip olur🙂 o kadını boşver görüşmemekle doğru karar almışsın sen takma kafana da bebişin gelsin🙂
ay ne biliyim canım yaa öyle mi diyosun? aslında geçtiğimiz aylar daha sıkı çalışmıştık ama hiçbir işe yaramadı, bu ay ovülasyon takvimine göre ayarlamıştım ama belki bunda da vardır bir hayır. bakalım sanki adet olucam gibi 🙁(arada karnım ve belim ağrıyor bekleyip görücez. regl tarihi geçen arkadaşları ben de merak ediyorum, olumlu ya da olumsuz bşy yazsalar iyi olurdu. inş güzelim bu ay hepimiz seviniriz ya🙂)
canım inş bakalım biraz erken mi bıraktım acaba çalışmaları? sen de iyi yapmışsın sigara içmeyip hafif kilolu olmak bence daha iyi, kilo nasılsa verilir ama sigara sağlığı yok ediyo ya, hep bebek için de zararlı. yok canım yanlış anlamadım haklısın, keşke bebişten kilo almış olsak🙂 hem eşin beğeniyosa sorun yok🙂 sonra da verebiliriz. öptüm seni🙂

hadi inş güzel haberler verirsin tatlım yaz mutlaka ölürüz meraktan🙂
canım annene geçmiş olsun, Allah şifa versin. ya mavişimin dediği doğru, hazır hastanedeyken kan testi yaptırsana varsa kesin çıkar, inş bakalım Allah gönlüne göre versin..