Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

lale abla sana bakmak için girdim siteye inş güzel haberlerini alırız çitos abla ve senin yakın zamanda gelicek bebeişleriniz bu yazıyı kaydet yakında gerçek olucak demişdi dersin öyle hissediyorum

İnş uyuzum hiç emin değilim 😕
Yumurtaların hayırlı olsun, inşallah hepsi tutar
dağıtırsın bize artık, bi tane ben isterim, bi tanede çitosa, bi tanesi de sana kalsın.. tamam işte paylaştırdım ben

Şaka bir yana inşallahhhhhhhhhhhhhh döllenme gerçekleşir uyuzummmmmmmm 🙂 Şimdi bol bol çalışın bakalım..

Kaldırayım tamam canım..
Diş evet olabilir, kıyamam ateşide varsa kesin diştir zaten.. benim yeğenlerde böyle büyüdü çok zor olur yemeyen çocuk hay Allah emi, üzüldüm bak, bir dr götürsen..
Neden olduğunu bilmiyorum ama ki bu gecikmenin, bu gün 2 kere çok acayip çift taraflı kasılma oldu, şimdi de ara ara bir sağ bir sol girip çıkıyor, sanki de göğüslerimin acıması arttı bugün... hayırlısı canım artık bir netliğe kavuşsa bende çok sevincem, yoksa da varsa da... Ela'mı benim için öp canım görüşürüz...

canlarım geldim ben doktordan herşey yolunda bebiş büyümüş baya kıpır kıpırda oynuyordu perşembe 2 li testim var inşallah iyi sonuçlar alırım meleklerim hepinizi öpüyorummmm

Ohh ohh canım maşallan maşallah, büyümüş mercimeğimiz de kıpır kıpır oynarmış anneciğinin karnında... inş testinde iyi çıkar canım meraklanma, bende öptüm...

Ayyy hadi inşallah bebek haberidir bu geç kalış🙂

İnş kozacım inan böyle birşey ilk kez yaşıyorum o yüzden şaşkınım, adetim hiç gecikmeden bile pembede olsa çok çift çizgi gördüm, ama bu kadar gecikmeye hala niye hiç bişi yok bunuda anlamış değilim.. 😕

Ben gelirim valla🙂) zaten facede gorustugumuz o kadar cok arkadasim varki meleklerden guzel oluyo

inş. lale sen de sınavı geçersin de müjdemizi verirsin ..hem sınav hem bebe kgelir de çifte mutluluk olur inş. senin için.
hayırlısı ALLAHtan ,sen de duanı esirgeme.

kızlar biliyorsunuz 2-3 sayfa öncesinde de yazmıştım bu ay değerli günlerde çalışma olmadı ondan çok rahatım demiştim ve bu gün reglim geldi hemde 3 gün öncesinden 27 günlük döngüm var ama 24.günde regl oldum 😕 rahatlıkta battı hee
neyse haber vereyim dedim sizlerede bebe ihtimali yoktu ama işte yazmak istedim erken gelmesi beni şaşırttıda ondan 🙂

günaydn kızlaaar sınav varya bi iki bişe bakıym diye erken kalktım hiçdeğilse 0 almayaym demi??
ya sizebi sorum olucak adet olucakmşsn gibi sancılarn sebebi nedir? çok şiddetli olmuyo hamd olsn ama sankim adet olucam gibi hani sökmüyomş gibi .Dr'a soran falan varsa nolur cevaplasn öptm epicğiniziiii
bu arada misafirim var hani çok giiremiyom merak etmyn diye şey ettm🙂

Son düzenleme:
Shekerim sana gunaydin bana iyi geceler canim benim beni de uyku tutmadi bi bakem kimse gelmis mi dedim sen gelmissin 😀

Sinavinda Allah yardimcin olsun canim benim basarilar simdiden. O agrilarina gelince benimde en baslarda olmustu direk yattim o donemlerde cok hareket etmedim. Rahim buyuyormus o yuzden o kasilmalar oluyormus. bazen oyle bir giriyordu ki arkadaslar rengin atti bisey mi oldu diyip anliyorlardi suratimdan seninde oyledir tahminimce sen bol bol dinlenmeye bak misafirlerinide hemen kovala canim 😀 sonra gelsinler