Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Tunacim hayirlisiyla atlatirsiniz ins saglicakla gelsin meleklerimiz de
AMİİNNN CANIMM İNŞ.

canım sağol face e üye olunca hemen gel. tatlım dinlen senn kendine dikkat et, yok akıntı şart değil be canım kişiye göre değişir. hadi kaçtım ben öptümmm..

shekerim nasilsin dikkat ediyorsun degil mi kendine 🙂
iiiim hamd olsn cnm işte dün baya temzlk yaptm gece bitti eşimde evde olmaynca bugün yapamam dedim hani.elhamd. yorgunlıuk hali uyku hali falan var hamd olsn.Arada tatlı ve şiddetli olmayan adet olucakmşm gibi sancılar feci kazınmalar.Elhamd bunlara hamd olsn.Akntm sanki azaldı baya bende acba olmasımı gerkiyo diyorum merak ettm*??sen naslsn bu arada bebiş nasl bitanem?

çitosummmm cnm bnm yaaaaaaaaa RABBİM tez zamanda şifa versn sana cnm kardeşm🙁 çok üzüldm inşallah adam akıllı dr'larla karşılaşırsn RABBİM her daim yar yardmcın olsn duamdasn bacım AEO

valla memlekette elle tutulur adam akıllı dr kalmadı yaaaaaaa şuna bak valla bnm kocamda dr ama ne bilim özverili davranıyo hastalarna,ama çoğu salla başı al maaşı hesabı vakit öldürüp maaşlarını alyolar.Bu hak değil yaaa RABBİM bu gibi insanları hidayete erdirsn çok sinir oldm heeeeeeeeeeee ya RABBİM sana bu mesleği nasip ettiyse afedersnz eşşek gibi bakıcaksn hastaya...
valla sinir oldm

Kızlar sağolun çok teşekkür ederim
Shekerimmmm tatlişkom hamişlerim yormayın kendinizi dinlenin yiğenlerime iyi bakın.

Lalemm ozaman pazartesi gidersem olur dimi ay dün gece leke geldi minicik bu gün tam oldum acaba dünmü saymalıyım ya sorma tunam böyleler işte vallahi çıldırmamak elde değil canım🙁

Tuha sende hoş geldin canım aramıza topik uğurlu gelir inşallah.)

Bu arada gruba girdim bile tunam fikir mükemmel 🙂

yok gülüm daha önce 2günde bir oluyodu daha sonra yumurtlama olacağı zaman 3gün ardı ardına olsun dedi yani normalde okadar sık olmuyo bende kist olayını bilmiyodum canım ya bilsem isterdim muhakkak bakalım yarın hersey belli olur insallah kist çıkmaz karsıma 🙁((((((

biz de iyiyiz canim buyuyoruz artik bir yerlere sigamiyoruz biz 😀 sen de dikkat et kendine yorma cok kendini ilk uc ay cok onemli biliyorsun bol bol dinlensen cok iyi olur. 🙂)

sağol canım...

o dediğinden çok az var türkiyede şeker ..ALLAH herkese vicdan versin..senin eşinin branşı ne ?

Valla olur canım bence, yani diyorum ya tam da hatırlamıyorum ama ilk gittiğimde kisti görmüştü 3. gün gel demişlerdi bana o gün almışısınzdır muhtemelen ertesi gün yada o gün içmeye başlamışmdır yani.. 3 yada 4. gün çok fark etmez bitanem.. 🙂