Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım zaten eşimin ortağının kız arkadaşı diye merhaba diyordum ama tanıdığım günden beri çok itici geliyordu kompleksli bişey bide üstüne çocuk meselesi çıkınca ben hepten gerildim ve asla işim olmaz öyle insanlarla eşimede sen ister görüş isker görüşme ama birdaha esla onları evimize getirme dedim uzak olsun gerek yok lafda anlamıyo ee ben daha nediyeyim boşver benim bir ayımı zay etti işe yarasa gam yemezdim bakalım benim 2 günüm kaldı ama bugerginlikle bişey olurmu onu bilmiyorum ........🙁

bernacım seninde 1 günün var bugünden sonra hadi yarının sonunda olmadı de ertesi günüde ben senin arkandan geleyim benimde olmadı diyeyim 🙂 hayal kurmak yasak değil dimiiiii 🙂 🙂🙂 keşke gerçek olsa yanlış anlama ben kendim açısından diyorum sen inşallah hayırlı haber vericeksin ama ben arkandan gelirmiyim bilmiyorum .)

tunacım inşallah artık güzel haber verirsin çok yemekten bahsediyorsun acaba ondanmı bilmiyorum ama ben oğlumu askere yolcu ettiğim gün siğarayı bıraktım zaten bırakmak istiyordum ama kilo almaktan korkuyordum neyse korkunun ecele faydası yok dedim ve günde 3 paket içerken çokta rahat bıraktım sonra iştahım açıldı tabi bebiş çalışmalarıda varya ben hep offff iştahım açıldı bişey var galiba psikolojisiyle yiye yiye 74 kilo olmuşum profilde yine 5 ay önce oğlumla çekilmiş bir resmim var sen görmüştün işte o hayal oldu şimdi hiçbir kıyafetim olmuyor buay ne olacak belli olsun boş çıkarsa hemen diyete giriyorum eeeeee yaz geldi sayılır artık böyle olmaz dimiiii 🙂 sakın yanlış anlama okurken aklıma geldi paylaşmak istedim dikkat etmek lazım bebiş varsa zaten sorun değil sonra veririz kiloları...... 🙂

evet canım inş. adet olmadık dicez keşke gerçek olsa kasıklarım ağrıyo bakalım ne olcak inş birbirimize güzel haberler veririz