Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Canım hayırlısı olsun, yeni ay yeni umut işlerinde kolay gelsin .. öpüyorum

inş bidahaki ay bebişi görürsün canım

günaydın hanımlaaaarrr.. uzunca bi aradan sonra burdayım tekrar. evde neti kapattırdık giremiyorum nete. sizlerden uzak kaldım. ama neler oldu neler. biliyorsunuzdur hamişim ben. şu an 14 haftalık oldu bebeğim gelişimi biraz ileri gidiyor. 1 hafta önde. ama 6-7-8-9-10. haftalarda ölüyordum. mide bulantısı kusmadan 2 kez hastaneye yattım çıktım. bi 4 gün bi de 1 hafta. çok kötüydüm hiçbişi yiyip içemiyordum herşeyden tiksindim yemek su felan görmek istemiyordum. Allaha şükür şimdi toparlandım yemek yiyebiliyorum sıvı alımına başladım. Allahım kimseye vermesin. tabi bu aralarda da nerde net aklımın ucundan bile geçmedi. ondan sizlerden uzak kaldım canlar.... maşallah yeni hamişlerimiz var. Rabbim isteyen herkese versin inşallah.

sende yenimi yaptırdın canım hayırlısı olsun bakalım benimde klomenle olmazsa aşılama yapıcaz dedi doktorum inşallah aşılamaya gerek kalmadan olur canım ya bakalım cumartesi yani yarın çağırdı progesteron tahlili yapıcak herkez için hayırlısı olsun...

Ohh ohh maşallah, ne güzel Allahım sağlıcakla kucağına aldırsın meleğini canım, görüşmek üzere.. 🙂

Hadi bakalım inşallah tutar canım 🙂

cnm sılam bnmmm dünürümmmm hadi bis seni bekliyos kıs hani sen bnm kızı almaya niyetlydin ?? RABBİM sağlıla versn kuzunu da kızı istemeye gelebilirsnz
cnm ALLAH binlerce kez razı olsn güzel dileklerin için.RABBİM saana da ummadğn anda versn bebğini kucağına inşallah cnm biz de sevinelim senn hamişim haberine🙂 RABBİM sağlık sıhat versn cnm arkadaşm seni çoooooooook kocaman öpüyorum RABBİME emanet ol

kıyamam cevizli baklavam yoksa hamişmisin sen kuzum hasta oldunmu

bacım ALLAHTAN tatlı falan sevmem hiç yemem heee ne gı böle cevizli baklava falan??
gül lokumummm bnmmmm 🙂🙂🙂 yerim seni de kuzunu da cnm kardeşm