Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hadi kızlar gelsin bakalım mart bebişçikleri. şubat çalışkan çıktı mart tembel mi ne? hani sınav sonuçları belli olsun artık boşuna mı çalıştık o kadar? hadi bakalım hayırlısı.

selam herkese şafak 6 Rabbim nesip eder inşallahhhh...İsteyen herkese versin içinde de bana nasip etsin AAllah'ım günler geçmek bilmiyor.....şfk 6

canım benim inş bu ay hepimiz seviniriz, sen eşini yakalamışken bırakma🙂 ben çalışmayı bıraktım, son olarak cumt. gecesi çalıştık ve bıraktık acaba erken mi ya? hayırlısı artık. tatlım bende şu an pek belirti yok aslında, sadece çok yemeye başladım, arada da göğüslerim ağrıyıp geçiyor ama sonra hayal kırıklığı oluyor diye hamişliğe yormak istemiyorum.
selam herkese şafak 6 Rabbim nesip eder inşallahhhh...İsteyen herkese versin içinde de bana nasip etsin AAllah'ım günler geçmek bilmiyor.....şfk 6
estu adetin ayın 21'i mi? Allah gönlüne göre versin, listeye eklenmek istersen lütfen belirt.

GÜNAYDIN melekler nasılmış bakiiimmm tunacım liste çok harika nekadar dolmuş böyle ayyyyyyy içim bir hoş oldu inşallah sırayla aynı ayda hepimiz müjde veririz 🙂 süper yaaaaa 🙂 tunacım böyle insafsızlıklar beni çok etkiliyor birde birebir yaşayınca ve kadının o rahatlığını görünce dondum olamaz böyle bişey diyorsun bezen filimlerde görürdümde yok canım hiçbir anne bukadar duyarsız olamaz derdim ama oluyormuş malesef artık ortağı eşime konuyla ilgili hiçbirşey söylemiyormuş fırça yiyceni biliyor oyüzden diyor 🙂 allah yardımcıları olsun bu dünya yalan dünya esası öteki taraf hesabı orada vericez herkesin hakında hayırlısı...... biz bebiş istiyoruz dimiii canlarrrr 🙂

selam canım doğru söylüyorsun bitanem belki eleştirerek bende günaha giriyorum ama kendime hakim olamıyorum birde buradaki evlat diye çırpınışları görünce allahım neden diyede isyan etmeden duramıyorsun o herşeyin doğrusunu bilir vardır bundada bişey diyorum kendimi teselli ediyorum neyse inşallah tüm bebiş bekleyenler allahın izniyle kavuşurlar 🙂