Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar selam uzun bir aradan sonra geldim.Evimi taşıdım.Kendime bir internet aldım anca girebildim.Çok yorgunum hala atamadım yorgunluğu.Ayrıca bugün doktora gittim.Direk aşılama dedi.Acayip moralim bozuldu.Tutar mı tutmaz mı bilemiyorum?Giriyoruz bir yola rabbim hayırlısını versin inş.

Burçem gecenin bu saatinde ağlattın beni.13 yaşından beri çocuk değilim ben.zaten bunu hissediyorum.Bu genç yaşımda çöktüm sanki.Okul,iş hayatım vb gibi bir sürü şeyde hep yalnızdım.Hep kendi hakkımı kendim korudum.Ayaklarım yere basmak zorundaydı.İnsanları iyi tanımalıydım.Benim için insanları analiz eden çınar gitmişti.Beni çok yıprattı.Beni eşim babamdan isteyemedi.Davetiyemde babamın adı yoktu.Onu elini öpmek isterken kokusunu özlerken mezarına gidip orda görmek beni çok yaralıyor.Şimdi birde bugün aldığım haber umutsuzlukverdi bana.Aşılama dedi doktor.Ya tutmazsa.Herşey bu kadar zor mu olmalı.Yinede Rabbime şükürler olsun bugünümüzü aratmasın.Ne diyeyim kötüyüm arkadaşlarrrrrrrr.

Canım seni ve tüm yeni gebişleri tebrik ederim.Rabbim size ve evlatlarınıza ömür versin eksikliklerini göstermesin.Hayırlı evlat olsunlar inşallah.Tekrar tekrar tebrik ederim

ne yapalım burçemimm elimizden bişey gelmiyokii fırtına evet ama ben hepp bebeklere hayrandım hep bi gün evlencem hiç korunmuycam hemen bebeğim gelcek sanarakk geçtii yıllar bu kadar kolay olmadığını anladımm kısmet taktirr bişey yapamıyoruz kii.

canımmmm bende tam bi senedir çocukk değilimmm beni istemeye geldiklerinde babamm çokk hastaydı herkes beni çokk kınadıı babasınınn haline bakk bununn keyfine ama bilemdilerr benimm içimde kopann fırtınayıı benn evlenceksemm eşimm gelip beniii çınarımdann babamdann istemelii ve babamm o mutluu günümde her ne olursa olsunn yanımda olmalıı die düşündümm ama mutluluğumm yarımm kaldıı düğünüme 2ay kala babamm vefat ettii benn düğünümüü erteledimm ama düğünümdee çokk eksiklikk yaşadımmmmm seni çokk ii anlıyormmm canımmm

canımm evliliğiminn ilk aylarında korundummmm yineeee azcıkınn bi belirtii yaşasammm hemenn test alır yapardımmmmm kesinn bebeeğimm geldiii diyodumm ne akılsaaaaaaa işteeee simdii akrabalarımdan evlenecekk olann kızlara sakınn korunmayinn diyormmmmm🙁

Rabbimden gelene amenna ne diyebilirizki.Allah büyüktür

best dram umutsuzluğa kapılma canımm.sağlığın yerindemi yerinde eşin yanındamı her gece ona sarılarak uyuyabiliyormusun sabah uyandığında yanındamı allah insanı bu yönde sınamasın.hastanelerde binlerce insan varr iyileşmek için bekleyen.eşii ölenler varr eşi hasta olup şifa bekeyenler varr yapma güzelimm hayatta şuan şu saatte ne acı çeken insanlar varr.bebek rabbim isterse nasip eder,bu dünyada olmazsa ahirette nasip etçek rabbim bizede burası geçici sonsuz hayatta boş bırakmsın rabbim kucaklarımızı