Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

mavişim hoşgeldin, yoktun epeydır özlettin kendini. Bişey olmamasına çok sevindim canım, umarım doktorun dedıgı gibi olur 🙂
merhaba canım evet bir süredir giremiyordum psikolojimden dolayı ama şimdi iyiyim 🙂 artık zamanlar yanaştı hepimizinde günü peşpeşe bakalım şeytanın bacağını kim kıracak hayırlısı inşallah bu ay tüm liste hamiş olarak yenilenir 🙂

Meleklerim müsadenizle sizinle beni bu ay üzen bir olayı kısaca paylaşmak istiyorum, hepimiz bir süredir ortak bir dertten dolayı biryığın paylaşımlarda bulunuyoruz ve hepimiz birbirimizi çok güzel motive ederek ümitlerimizi hep bir sonraki aya erteleyebiliyoruz ne için ? tabiki dünya tatlısı bebişler için fakat bizim sahip olabilmek için çırpındığımız bebişler bir başkaları için çok önemsiz kıymet bilinmez birşey olabiliyor neyse çok fazla uzatmadan konuya gireyim . eşimin iş ortağı bundan 1-1,5 sene evvel bie bayanla tanışmış aralarında yakınlaşma olmuş ve ozamandan beride beraberler fakat resmen evli değiller ikisininde sorunlu boşanma olayları var beklemedeler kadının 8 ve 12 yaşlarında biri kız diğeri erkek iki çocuğu var kocası vaktinde çok çektirmiş ve bırakıp çıkarken çocuklarını bile görmemiş gözleri hadi buna tamam aslında tamam değilde hadi kabul edelim diyorum ,sonra aradan 1,5 sene geçiyor soruyorum özlemedinmi diye onlar orda iyiler bende olsalar perişan olurlar diyor peki resimleri varmı bana göstersen diyorum yok resimlerinide almadım gerekte yok diyor bende yüreği dayanmıyor herhalde mümkün olduu kadar hatırlamamak istiyor diye düşünüyorum ama öte yandan yok canım olurmu hiç diyorum derken bu ayın başlarında bir haber sosyal hizmetler kurumu çocuklarına el koymuş şikayet dolayısıyla neden diyrum kocası bir eve kapatmış çocukları aç susuz soğuk hiç bakmıyormuş komşularıda kovalıyormuş onlarda şikayet etmişler devlette gelmiş çocukları almış bunu öğreniyor ve oturup sadece anlatıyo kadında tık yok beynime vurdu kızım sen nasıl annesin gidip çocuklarına sahip çıksana hazır fırsatını bulmuşken kozlarda senin elindeyken hallet şu işi diyorum yok anam kadın duvar banane devlet baksın daha iyi ben canım istediği zaman gider görürüm diyor kısacası ben bayağı uğraş verdim ama onu ikna edemedim benim bir ilişkim var çocuk yüzünden ilişkimi yıpratamam dedi çıktı işin içinden ben daha fazla dayanamadım ve görüşmeyi kestim eşimede sen bilirsin ama ben birdaha onlarla görüşmek isremiyorum dedim ve bitirdim hala etkisinden kurtulmuş değilim o çocukları düşündükçe içim parçalanıyor allah sahip çıkabilecek ve onların saçının telini hiçbirşeye değişmeyecek insanlara çocuk versin yazı çok yazık yada ben bu konuda çok hassasım bilemiyorum detayları yazmıyorum bu yüzeysel bir anlatım bilemiyorum acaba yanlışmıyım ağırmı tepki verdim sizlerde yorumlarmısınız ben fazlamı tepki verdim 🙁

offfff bende buna benzer bir ayrılık yaşadım ama bütün çektiklerim çocuklarımı alabilmek uğrunaydı hastanelik olacak kadar dayak yedim yinede vermedim zaten sonrada onunda işine geldi çöpsüz üzüm oldu ve 2 kere daha evlendi ben çocuklarımı büyüttüm ve onlarında izniyle 8 ay önce yeni evlilik yaptım ve allahım verirse yine anne olmak istiyorum bakalım inşallah olurda mavişim mutlu olur 🙂

canım benim valla özledim yaa, iyi sorun olmadığına sevindim inş bu ay gelir meleğin..
güzelim valla çok iyi yapmışsın öyle insanlarla görüşülmez zaten, ruhsuz duygusuz bi kadın demek ki, çocuklarını hiç düşünmemiş başka şeyler onun için daha değerliyse bırak yaa 10 para etmez. biz bebek diye çırpınıyoruz böyle insanlar da evlatları için kılını kıpırdatmıyor ilginç...sen elinden geleni yapmışsın zaten üzme kendini.. bak sen de neler yaşamışsın, Allah yuvanda mutlu etsin, inş gelecek yeni bebeğinizle daha da mutlu olursun. Allah hepimize nasip etsin...

Son düzenleme:
listemizi yenileyelim bakalım güzel haberler almaya çok az kaldı🙂))

🙂
🙂
🙂 H A M İ Ş L E R İ M İ Z 🙂
🙂
🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat

2.sheker_shey...............şubat

3.tuvanna....................şubat

4.AuSSie-AnGel...........şubat

5.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
1.pnr79..................19-20 şubat ???
2.denfi...................28 şubat ???
3.pirenses.............12 mart ??? Afyon 26 Ev hanımı
4.geweze...............13 mart ??? Ankara 22 Üniv. öğrc.

5.aymelek................17 mart Erzurum 25 Hemşire
6.berna24................17 mart
7.esinerkan..............belirsiz Düzce 23 Okul öncesi öğrt.
8.mawişimbebekistiyor........18 mart İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
9.tunaa..............23 mart Eskişehir 33 Resim öğrt.
10.mavikedi..............24 mart Edirne 28 İngilizce öğrt.
11.beklenenbebiş.........25 mart Kayseri 20
12.denizzzz..........25-26 mart Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
13.lalezar.............25-30 mart Balıkesir 39 Memur
14.çölmeleği...........26-31 mart Mardin/Midyat 19
15.elçin&su..............27 mart
16.melodi_cn............28 mart İstanbul 25 Ev hanımı
17.koza.....................28 mart Antalya 33
18.kraliçearı.............29 mart
19.gülparem.............4 nisan Afyon 22 Üniv. öğrc.
20.xseax..................5 nisan
21.haziran 13........6 nisan İstanbul 35 Mühendis
22.best_dream...........8 nisan
23.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı

2 arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz onlar da lütfen umutlarını kaybetmesin:
bembeyaz.................. Konya 26 Memur
elif_ecrin...................

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...

Son düzenleme:
Annelik de herkese özgü bişey değil demek ki. Yavrularına sahip çıkamayan, daha dogrusu çıkmak istemeyen birine anne demek çok anlamsız. İnsan yavrusu için canını verir, onun kılan bile zarar gelecegını hissetse aslan kesilir korur, hayvanlar bile yavrularını canları pahasına koruyor. bu kadın hayvanlar kadar bile olamamış. Yazık bu kadar merhametsiz duygusuz bi insan dusunemiyorum bile. Sen de çok iyi etmişsin mavişim böyle insanlardan zarar gelir insana. Yavrularını bıle dusunmeyen harcayan bi kadın arkadasını çok daha kolay harcar. Uzak durmak lazım boyle merhametsizlerden.