Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ay kuzum allah sagliklica kucagina almayi nasip etsin insallah

masallah canim benim masallah allah yuvanizi bebeginizi mutlulugunuzu nazarlardan korusun....

ama hislerini iyice yasa sevincse sevincini yasa canim benim kimse tarafindan engel koyma kendine

nasil anladin Testmi yaptin kiz yoksa kan testimi yoksa dr. mi gittin?

gerçektenmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sekerimm tebrikk ederimm canımm allahımmm sağsalimm kucağina almayi nasip etsinnnnn

Rabbim razı olsn binlerce kez canımmmm ALLAHM gönlüne göre versn inşallah sennde isteyen herkesinde

kuzummmm ALLAHM sendende razı olsun yaaa acaip hissediyorum kendimi.Mutluluğumu sizinle paylaşmak çok güzel çünkü kimse bilmiyo söleyemedim henüz biliyosnz ilknde kaybettm🙁 ama bırakmıycam kuzumu

sekerimm ayağinii sürütt ayağiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bacımmmmmmmmmmm kıs sürtmem miiiii geliceksnz arkamdan inşallah hadi kızartın beni de

MAŞALLAHHHHHH ALLAHIMM SİZİ NAZARLARDANN KORUSUNN CANIMMM gerçekten çokm sevindimmmm çok çokkkkkkk canımm benimm.🙂ne kadar geçtii reglindennnn

bebeğim valla biz geçen cuma baktık daha doğrusu eşim idrar ve kan tahlili yapalım dedi kansızlık varmı diye,snra yanmdaki arkadaş fısıldamş hcg de bak dye ve cuma günü benden gizli baktı ve 26 çıktı.Biz emin olamadık acaba artr mı dye ve bugün adet olmam gerlkiyodu dün test yaptm pozitifti gebelik testim.Yne emin olamadk sabah hastaneye gittik sonuçlarm 313 küsür Hamd olsun MEVLAMA hamd olsn
ay tebrikler tahmin etmiştim ...lale de hamile kalırsa oldu bu iş 🙂))
canlarm inşallah hepnz tadıcaksnz bu duyguyu ben kendim için hep ne diyodum siz bliyosnz beni tanıyan çok iii tanıyor.Hep ne dedim?? sizin içinde aynısını diyorm ama ne olur takmay serbest bırakn olucağı varsa gönderir RABBİM .inanın ben hiç takmadım biliyosnz hiç anlatmadm da belirtilerimi.Ve ilk gebelğimde ki gibi anlamştm hamiş oldumu.Belirtilerim aynıydı yani sizde rahat olun eşinzi de rahatlatn

ben şoka girmedim artık herkes hamile etrafımda bi hamiel haberi daha alınca şok olmuyorum 🙂)) darısı başımıza inş.

benimm etrafimdada çokk hamişş varr ama her yenii hamişş haberii alınca kalbimm pır pır ediyor arkadaslarimla sevinçlerini paylasiyormmmmm ve her hamişş haberinde kendimm içinde daha umutlaniyorm 🙂

huhuhuhuhuhuhuhuhuhu kızlarrr şokemii girdinizz nirdesinizzzzz nirde nirde
yaaa ben şoktaym yaaa şimdi kırmızı mı olucam yne .Umarım sevncm kursağmda kalmaz alırm kuzumu kucağıma

ben şoka girmedim artık herkes hamile etrafımda bi hamiel haberi daha alınca şok olmuyorum 🙂)) darısı başımıza inş.

doğru sölüyosn cnm ama inan ilk bebeğiğmi kaybednce çoooooooook mutlu olamıyosn.Yani elbet seviniyosn elbet çooooooook güzel ama insann içinde korkular oluyo RABBİM herkse nasip etsn inşallah ama eşimde ben de çok mutlu oldk hamd olsn dr'a gtmedk henüz beta hcg baktırdık sabah ve yeni öğrendk

canımm benim yeminn ediyormm çok çokk mutluu oldummmmmmmmmmmmmm kendine dikkatt et olurmuu fazla yormaa kaçç haftalikmişşş bebişşşş ayy teyzesiii hamm edicekk onuuıu sekerimm ne belirtilerr yaşadınn canımmmmmmm

lütfenn ii seylerr düşünn tamm mııı alacaksınn bu sefer bebişinii kucağinaaaaa allahınn izniyle hiçbişey olmayacak