Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım öncelikle rahim kendini hamileliğe hazırladığı için şu korunmadığınız dönemde geç adet olma yada erken adet olma çok normal yani ister istemez birazda olsa hormonlarımız bozuluyo ve beyinsel adetimizi etkiliyoruz benden sölemesi bukadar bekleme canım çok zor biliyorum bende yaşadım yaşamadım değil ama inan düşünmeyince daha kolay hamiş olacaksın ve sana süpriz olucak meleğin inankii inş yaşadıklarında hamişlik belirtisidir canım inş psikolojik değildirr....

19 dan 14 gun sonra yapışkan sıvı vardı.muhtemelen yumurtlamışım.şimdi 23 den sonra olmasam demek tst yapa bılırmıyım

canım sen bu ayın sonuna kadar bekle derim ben sana eğer olmassanda git doktora bence doktorsuz olmuyosa kasmaya gerek yok bakalım nedicek doktor benden sölemesi erken teshiş herşeyden önmlii...

çokmsagol melegim iyi ki varsın bitanem inşallah bu ay olursa tam süpriz olacak

sende sagol melegim.sende iyiki varsın iyiki bu siteye üye olmuşum

canım nedemek benim için zevk size cevap vermek hadi dört gözle bekliyorum hamiş haberlerini hayırlısı olsun canım

canım yaaa dediğin gibi çok harika bir duyguu allahım herkese yaşatsın maşşşalah sizde baya büyümüşsünüz allah sonumuzu hayır etsin inş şimdiden heycan bastı beni valla gittikçe ağırlaşmak ve göbeğimin büyümesi çok güzel. doktor erkek dedi ama bakalım inş öledir sağlıklıya daha ne isterimm😀 inş sizinde testiniz çok ii çıkar canım allah hayırlısı versin

Abla sana bişe diyim mi?? gebelikte en büyük belirti şahsen bende öleydi,adetten 7,8 gün önce kasık ağrıları ve adet olcakmş gibi sancı yaşanması.Ben ilk gebelğimde bunu yaşadğmda ahanda hamişim demiştm.Çünkü bende adetten sadece 1 gün önce sancı olur o 7,8 gün önce ya da 3,4 gün önce olmaz.Bende ne adette göğüslerim şişer ne gebelikte şişti.Acı falan da hiisetmem ikisnde de.Hadi hayrlısı laloşum 🙂 heyecanla bekliyoruz .Anam çarşamba da gelmes ki şimdi

cnm hormon baktılarsa kanda çıkması lazm elbette ama ayrıyetten hormon bakmadlarsa çkmaz kuzum.

cnm vala bu olay kısmet meselesi RABBİM herkese tattırsn ama üzülüp ağlamakla olucak bişe dğil.İnşallah fazla bekletmeden herkesin bebişi gelir de kimse üzülmez.Ama biraz rahat olmak lazm sanırsam yani ben öle gün aşırı yada hergün çalşmaya da karşıyım şahsen.Yazık valla hem adam hem kendini mahvediyosun..Hakkmzda herşeyn hayrlısı olsn inşallah.
slm kızlarr benim reglm 31 de ama sankii bazenn olacakk gb hissediyormm ya🙁
cnm inşallah gelmiştir meleğin 🙂

oyyy esnimin oğluşu mu olucakmşşşşşşşşşşşşşşş anaaam.Kıs çocuğa kerata kerata dedin durdun çocuğu erkek yaptn hee
sağlıkla hayırla gelsn inşallah meleğin cnm

kızlar orjidn bi haber varmı ailesini görmeye gitmiş galiba bilgisi olan varmı o girmeden duramazdı.bu arada bu ay kaybımız çok defnede yok esinde arada bi takılıyo sarı gelinde bu gün gidiyo bende oğluşuma akvaryumumuz vardı içine iki japon balığı aldım sabaha biri ölmüş. diğeride pek yaşamaz herhalde bende çok seviyorum balıkları ama ölünce üzülüyorum bi daha almıcam hava motoru falanda var ama.anlamadık.neyse kızlar yeni haberleri bekliyoruz adet günü gelmiş hatta geçmiş olan kızlar merakta koymayın bizi.herkesi öptüm.