Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ne tesadüff bende emizlik yapıyom diye çalışmalar az olduu allah sonumuzuu aynı sonuca bağlasın
amdün başladı hafif kasık ağrıları bel ağrısı adet olcam kızz geldi gelcek hatta şimdi gittim lavoboya geldi gibi oldu bugün akıntda yok doğru düzgün adet olcağım zaman akıntı gelmiyo benim çok kuru oluyom o moddayım
bu ayda yok yanii geliyorrr benim kırmızımm gözümünn nuruu🙂heray benii 5 günn ziyaret eden o muhteşemm şeyyy

ah kuzum benimm ben de seni çok özledim, maşallah bebeğinle iyi olmanıza sevindim, yoksa oğluşunla mı desem🙂 onun karnında yavaş yavaş büyüdüğünü hissetmek ne harika değil mi? Allahım herkese nasip etsin. canım benim de yarın 9. hafta bitiyor bulantılar başladı, 11. hafta bitince ben de ikili teste gideceğim hayırlısıyla. çok öpüyorum seni AEO.

deprem için hepimize geçmiş olsun canım allah daha büyüklerinden korusun. tatlım bende de öyle akıntı olmuştu inş gelmiştir meleğin🙂

pzt kan tahlili yaptırıcam inşlh kanda çıkar rabbim bizede nasip et yarabbim

Birlikte bekliycez benimde son bekleme tarihim 24 olacak 25 inde beraber test yaparız.. 😀
kızlar inş hamişsinizdir Allah gönlünüze göre versin.

çitosum benim çok geçmiş olsun, kistleri çok dertt etme zamnla küçülüyorlarmış. doğum kont hapı da hamileliği kolaylaştırıyor diye duydum. hayırlısı tatlım inş yakında gelir meleğin dinlen bl bol, öpüyorum seni.

canım belki hamişsindir bu kez kızz, bi test yap da sevindir bizi inş🙂

ben adet oldum.
3 gun gecıkdım ama oldum.neden boyle oluyo yaaa
bu ay cok umutluydum ama suya duşdü

ahh canım benim yaa biliyorum çok zor, eşin için de kıyamam yaa.. ama umudunuzu yitirmeyin olacağına inanın, herşeyin bir zamanı var hayırlısıyla inş önümüzdeki aya bebeğin gelecektir.

tatlım hiç beklemediğin anda gelebiliyor bebek, bende de aynı adet olucam gibi olmuştu ama olmadım🙂 inş senin de öyle olur hadi hayırlısı...

eveeett geldik mayıs ayına🙂 ohhh gelsin hamişler🙂 maşallah maşallah nisan ayı bereketli çıktı🙂 bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...🙂

🙂
🙂
🙂
H A M İ Ş L E R İ M İ Z🙂
🙂
🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi

2.tuvanna....................şubat hamişi

3.aussie-angel...........şubat hamişi

4.hazan_11...............şubat hamişi
son adet 7 şubat Antalya

5.esinerkan..........mart hamişi
son adet 1 mart
Düzce 24 Okul öncesi öğrt.

6.burju.................mart hamişi

7.sarı gelin.................mart hamişi
son adet 6 mart

8.sen-lin12121212.........mart hamişi

9.çölmeleği..............mart hamişi
Mardin/Midyat 19

10.tunaa.......mart hamişi
son adet 20 mart
Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum🙂)))

11.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi
İstanbul 41 Gayrımenkul danış.

12.tatu...............mart hamişi

13.mavikedi..............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt. Tebrikler🙂

14.geliyobebiş..........nisan hamişi
son adet 8 nisan
Tebrikler🙂

15.dilara1.................nisan hamişi
Mardin(Almanyadan) Yeni hamişimiz Tebrikler🙂

16.elçin&su..................nisan hamişi
son adet 9 nisan Yeni hamişimiz
Tebrikler🙂

17.ayperi..................nisan hamişi
son adet 23 nisan Yeni hamişimiz Tebrikler🙂

18.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
-berna24..................15 mayıs ???

-bebekyüzlüm..................15 mayıs ??? Ankara Ev hanımı

-gullu_23...................17 mayıs ???

-mini garaböcük.......20 mayıs ??? Gurbetçi Eskişehirli 26

-denizzzz..........20 mayıs ??? Muğla/Fethiye 27 Muhasebe

-geveze.....................22 mayıs ???

-lalezar...................22-24 mayıs ??? Balıkesir 39 Memur

-yaseminnnnnnn........24 mayıs Kütahya 22 Ev hanımı
-defne defne................30 mayıs Satış danışmanı
-burçemm.................31 mayıs Tekirdağ
-çitos....................1 haziran Yozgat
-sinemtugra.................2 haziran
-baharrrımmm..............3 haziran Ardahan Güzellik uzmanı
-melodi_cn................6 haziran İstanbul 25 Ev hanımı
-haziran13.............? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem...............? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-beklenenbebiş..........8 haziran 20
-yesi......................? 25
-sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.
-best_dream............11 haziran
-fatma mutlu.............? Elazığ 21
-orjinal-catlaq............12 haziran İstanbul
-bembeyaz...............14 haziran Konya 26 Memur
-esde.....................? Fransa
-uyuzmuyum_neyim..................? 28

-pirenses.......................20 haziran
-ayse arslan................21 haziran Kayseri
-unıca...................?

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
sheker_shey...............? Konya
sevde7...................?
geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
sea34........................? İstanbul
koza...................? Antalya 33
aymelek..............? Erzurum 25 Hemşire
elif_ecrin................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.

kızlarr merhabaaa bugün istanbula gidiyorum ben 1 hafta kalacağım saat 11 de otobüsüm eşimi burda bırakmak hiç hoşuma gitmiyor ama ailemide çook özledim onun izni olmadığı için gelemiyor🙁 girebilirmiyim bilmiyorumm internete zaman bulursam muhakkak girerim ama sizleri çoook özleyeceğimmm meleklerimm gelince görüşürüz canlarımmm çok öpüyorum beni unutmayın valla oyarım
🙂)) geldiğimde güzel haberler almak dileğiyle canlarımmm görüşürüzzz...

bazen mevsimsel v.s. sebeplerden dolayı bu şaşmalar olabilyor bunlar gayet doğal ..benim ilk korunmayı bıraktığım zamanlarda adetim bir hafta gecikirdi ep hamilelik sanırdım bişey çıkmazdı ..sonra düzene girdi ..şimdi de her ay 2-3 gün erken oluyorum ..kistim bişeyim de yok ..doktor da bunların gayet normal olduğunu söyledi ..benim vucudum çok hassas zaten aşırı sıcak olsa hemen adetim düzensizleşir çok etkileniyorum dış etkenlerden ..ama benim siklusum 31 gün ..erken adet de olsam hep diğer adetimi 31 gün sonra olurum o şaşmaz hiç ...o yüzden ben 31 gün sonrasını hesaplaırm hep böyle durumlarda ..

benden neden kac gundur hava cıxıyo.ılk kez bu ay boyle bır şey başıma gelıyo.bakude olsam hemen doktora gıder sorardım burda gıdemıyorum.tek carem sızlersınız
bu önden hava çıkması vajinal floranın bozulmasından ya da ilişkide acı ya da sert bir ilişki olduysa rahmin kasılmasından kaynaklanıyormuş ..ilişki sırasında ters bir haretek v.s. bende de bi dönem olmuştu ..çok şükür şimdi olmuyor ..
[/QUOTE]

Son düzenleme: