Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

vallah aldim gocuman gocuman öpcüklriiiiiiiiii sappadak geldi

Ablacm daha erken merak etme.Yani implantasyon geç olmuştur belki.Ben ilk gebeliğimde adetime 8 gün kala kan baktırmştm 0.01 çıkmştı
ama umudumu kaybetmemiştim ve biliyodum meleğimn geldiğini.Snra adetme 1 gün kala gebelik testi baktm ikinci çizgiyi gördm yani.Bu işler belli olmuyo senn adetine daha var yani düşünsene benm o zaman kanda bile çıkmamştı.İnşalah gelmiştir sağlıkla sıhatle inşallah.

aaa neyse saglik olsun hmm bekliiive bi gac dün daham

aaa neyse saglik olsun hmm bekliiive bi gac dün daham

Testlerin içinde şüpheli ilişkiden 5 -15 gün sonrasını tespit edebilir diye yazıyor, nasıl erkengebelit testi bunlarda anlamadım, yani 15 gün sonrası zaten adet günü gelirde geçen bile

Bekliyivecem garaböcüğüm accık daha erken biliyorum.. 😀

Cnım ya anlatırsan çok sevinirim

kızlar ben geldım gorumcemın kızı hasta olmus alerjık bronsıt var 3 yasında beter bişi ama yazık yawrum gene tıkanmıs bogazına balgam bırıkmıs onu gormeye gıttım evelsı gun esımın kuzenı askerden geldı onu gormeye gıttık onlarda takıldı pesımıze tabı hava cok kotu esıyor cocuk ufacık bır polen ve tozdan etkılenıyor hemen goturmeyecem dedı gorumcem oda agladı aglmasıyla herseyı yaptıryor hıc sevmıyorum ole cocukları buyuk solemıyorum ama dovberım valla neyse goturdu goturmesıyle ertesı gun sımdı hasta alerjısı artmıs goturme dedım ben onaa çarp bakım agzına yapıyo mu hı daha ufacık cocugun agzıyla hareket edıyon bılıyorsun senın cocuk coklu ortama gırınce rahatsız oluyor bıle bıle goturuyor onada hak verıyom bazen ama bunu atlatana kadar cıkmaması gerek aman sızede nıye anlattıysam 😀 birden yazasım geldı

aman lale aplam bende ınanmıyom artık yaww ovulasyon testı aldıum bende neyın nesı coemedım yaw hep cıft cızgı silik cıkıyor 😀 yumurtluyommu yumurtlamıyommu anlamdım bbı turlu sımdı gene yapcam bakım ne cıkacak 😀 hayırlısı olsun dıyelım

Cnım ya anlatırsan çok sevinirim
ok demin yazmistim sayfa 1349