Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

askmeyvesi saglikli iliski sayesinde olur sevgi saygi güvenc.
Ayriyette tabiki
😉

Sonraki soru cocuk olmazsa mutsuz olurmuyum?
diye sordum kendime:

evet
hayir

Evet: neden mutsuz olurum?

yani bu tarz kendimi arastirdim

tabiki bu sorulari birebir uyguama herkeze uymaz ama
ben esimle mutluyum ve cocugumlada ama inaninki ikinci cocugu okadar cok istiyordumki anlatamam cok kötüydüm olmuyor diye herseyden ümitleniyordum hasta düstüm olmayinca yani olmasini cok cok istiyordum

ama simdi hayirlisi olsun diyipte üzülmemeyi biliyorum elimde olanlari cevremde olanlari sevip saymay ve en önemlisi görmeyi ögrendim

cevremdeki tüm güzelliklerin degerini ögrendim kalbim daha acik ve icim allahin benim icin hayirli olani verecegine dail büyük bi inancim ve güvencim var ve bu yüzden mutluyum sevdigim ve beni seven esim var süpriste olsa kizim var ( belki ha senin zaten kizin var sana kolay gelir konusmak diyebilenlerde vardir ama inanin 2. ncisinide herkesin ilkini istedigi kadar istedim)

annem babam yanimda sag ve saliklilar yedigim ictigim var kücücük dünyamda huzurluyum..........

Aramza hoşgeldnz🙂inşasllah burası uğurlu gelir de sizde kavuşursnz meleğinize.🙂

ay kusum benim
ne oldu gel beraber dagiali su siniri 🙂

bak ben simdi isteyim burada sirf senin icin koltugumdan kalkip oh yandan yandan yapacam bakam buradakiler ne dicek annatirim

( hepsi alman )
Kuzum valla neden böle oldum bilmiyorum.Eşim bugün evde adam nöbette değil yannda olmam lazm ama ben ayrı o ayrı yerde.O x box oynuyo gerçi ama ne bilim ufacık bi şey sölerde yazık adam patlarm dye ayrı yerdeym.Eve takıp duruyorum bu nedne böle olmuyo nedn böle duruyo falan dye
anaaaam kıs iiice sinir olmşm ben ..Oyyyy garaböcğüm sen oyna anam valla bnm yerime de
ya bnm sinir halim hiç çekilmez valla ben bile tahammül edemiorum..Adetime 6 gün falan var ondan mı acep bu sinirim?? garaböcğüm öptm seni goccuman gocuman kuzum

oyh nazarda deymis sekerime ay sekercik havadandir yaa benimde öle olur

ha kalktim oynadim ama kimse fark etmedi sadece iki cevirdim göbecigi 🙂

laloşum sende bugn test yapıcaktn yaptın mı ablacm?? 19 mayısta yapabilirm diyodun ya hani?? bu arada çitosum nerde gene yaaaa yne gelmiyo görüşemiyos ne zamandır🙁🙁 onuda özledm şindi bak

kıs orjim de takılmıyo heee nere kayboldu acaba o cadı?? minigaraböcğüm valla anam dua falan etsem ancak geçicek heralde bu sinir harbim?bacm sen neden tatil yapmıyon kıs bugün sana tatil vermediler mi kuşum?? ben hemen gelip döveym onları hazır sinirim de üstmde
iii döverm bi daha seni çalştırmazlar

selam millet kırmızı kartı yedim maalesef 🙁( umutlar diğer aya kaldı ..hayırlısı ..

Uyuzum dün millete teselli verirken demiştim, yarın öbür günde siz bize vereceksiniz diye, sen aceleci davrandın, arkandan bende gelirim meraklanma yalnız değilsin

İnşallah olmazsın denizcim ama olursanda sıkma canını biz yanındayız 🙂

Seninle hemen hemen aynı kaderdeyiz, yaşımız aynı, düşüklerimiz aynı, bir aşılama bizde denedik 2009 da tutmadı, sorun yok, hormonlar güzel falanda falan... hayırlısı canım üzme kendini umudunu da yitirme olur mu 🙂

merhaba kızlar bende kırmızıyı gördüm bu ayda olmadı nasip diyorum inşallah gelecek aya

İnşallah canım inşallah...

laloşum sende bugn test yapıcaktn yaptın mı ablacm?? 19 mayısta yapabilirm diyodun ya hani?? bu arada çitosum nerde gene yaaaa yne gelmiyo görüşemiyos ne zamandır🙁🙁 onuda özledm şindi bak

Şekerim evet sabah o erken gebelik testlerinden yaptım ama sonuç koca bir NEGATİF