Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Merhabalar arkadaşlar yeni üyeyim dün ilk aşılamamın sonucunda adet olunca umutsuzca nette dolaşırken buraya takıldım. Paylaşımlarınız içimi ferahlattı.Bem 39 yaşındayım iki yıllık evliyim iki yıldada bir ikizimi bir de tek bebişimi kaybettim bu hamileliklerim hep tedavisizdi.Genetik testler yapıldı sonuçlarda bir sorun yok bizde yaş daha da ilerlemeden aşılama yaptırdık geçen ay ama sonuç negatif oldu.Bu ay ara vereceğiz tedaviye eğer bildiğiniz bitkisel kürler varsa yardımcı olursanız çok sevinirim .Allah hepimizin kucağını inşallah sağlıklı bebişlerimizle doldursun

cnm benım cok gecmıs olsun gercekten cok uzuldum hg bu arada aramıza ınsallah tekrar beişlerıne kavusurda kucagına alırsın cnm burda çitos var o gelınce san ayradımcı olur yada onlarala ılgılı bı konu acılmıstı orda bıtkısel kurler var umarım yardımcı olur sana tekrardan gecmıs olsun hakkında hayırlısı olsun rabbım yuzunu guldursun

Sağol canım iyi dileklerin için.Dün den beri karışığım ne yaptığımı bilmiyorum hoş bebişini içinde hissedipte kaybetmek daha zor aşılamanın negatif olması da zxor ama diğeri unutulmayan bir acı hep bir yanın acıyor .Allah ın takdiri diyoruz başka diyeceğimiz bir şey yok

günaydınn mavişimmm ben henüz gitmedim ikili test için doktorum 13.haftamda çağırdı beni ayın 28.inde gidicem ama biçok insanın belli olduğu doğru bende duydum nasıl olduğunu hiç bilmiyorum inşallah bizlerde ozaman öğreniriz özellikle benim doktorum 3.ayda sölüomuş cinsiyeti giden arkadaşlar öyle dedi kısmet inşallah bakalım..

slm gecmis olsun
amin
herseyin hayirlisi 🙂 incir diyorlar sonra hayit suyu diyorlar kimisi ari sütü diyor vallahi bence hepsinde azda olsa cokta olsa bi yarar var ama en büyük yarar ciftlerin bu konu sütünde fazla baski uygulamamasi. tabiki bu sözleri hamile kalmak isteyenler herkezden duyuyor ama uygulamasinda zorluk cekiyor.
bana bu konuda yardim eden adimlari anlatmami istermisin?

var ya ilk önce dedimki hep hayirlisi hayirlisi hayirlisi
ama dememe ragmen üzülüyordum kiriliyordum olmuyo diye... ama sonrada düsündüm.
Dua Allahim bana tasiyamicam yükü verme eger ailemin bir ferdi mutsuz olacaksa ikinci cocukla olmasin, esimle aramdaki bag ezilecekse olmasin, cocuguma iyi bakamicaksam olmasin.

Beni cocuk yapmaya ne mecbur kiliyor ?
Kimse.

ben cocugu neden istiyorum?
-yuvami kurtarmak icinmi
-esimlen askmeyvemiz olmasi icinmi
-vakit gectigi icinmi?

sonrada sectigim cevap: esimlen askmeyvemiz olmasi icin !!!!!!!!!!!!!!!

Peki ask meyvemiz nasil olur?

Israrla calismalar degil
hüzünle depresyonla sonclanan begatif test neticesi de degil

devami geliyo