Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydın 🙂 sabah bir bakmasam işlerim rast gitmeyecekmiş gibi geliyor sanki dayanamıyorum 🙂 nasılsınız pek girmemişsiniz dün hayırdır perpormans düşüklüğü görüyorum 🙂 sarıgelinim sana bişet sorcam senin ikili testin olmuşmuydu geçen doktorda bir hamişle konuştum o 7 aylık hamişti ama ikili testte cinsiyetinide öğrendiğini söyledi net olmasada şekil şemal itibarıyla sölüyolarmış şimdi net olarak beli kızım olcak dedide merak ettim veya yaptıran hamişimiz varmı başka nasıl bişey yazarlarsa sevinirim 🙂öptm hepinizi🙂

çok sevindim tuna ablası.biliyordum duyacagını.artık daha rahatsındır.gözün aydın.grszzzzz🙂

günaydin ablam yaa bizdede öle hep giriyoz
isten giriyom hep sistemleri acmadan burayi aciyorum mu
a
:fırtına:

tünaydın meleklerim.136]ewet yasmincim bizim burda 3 ewe girmişer 15-20 milyarlık altın almışlar eşimde onlarla uğraşıo bugün bile isihparatcılarda gelcek bugün sözde tatil ama olay yüzünden yine kocamsızım 🙁 ben korkmuyorum ama allah korusun hepimizin başına gelebilir çok kötü bişii..[/QUOTE]
evet melegim ya ben çok korkuyorum dogrusu rabbim hepimizi koruusn.

canım hepimizde kafamızda atmaya çalışıyoruz ama her şey insanı hatırlatıyor dogrusu. rabbim tez zamanda kavuştursunnn

neyse kızlar ben namazımı kılaym da yataym bugün yorgun hissediyorum kendimi akşamdan beri uyuycam da kocişim uymadğı için yatamadm .Ama fena yorgnm namazı bekledm.Size ii sohbetler şekerlerim AEO
kuzu nerdesın sen bı turlu konusamadım senle özledım 🙂
slm kızlar nasılsınızzzzzz sizleri çok özledimmmm 🙂
kızzz nerelerdesın sen gelmez oldun 🙂
günaydın

ben daha adet olmadım ıdrarda cıkmaz dimi
cnm ıstersen test yap yadsa yaptır ecz erken gebelık testlerı var bı al ıstersen hayırlısu
selam millet kırmızı kartı yedim maalesef 🙁( umutlar diğer aya kaldı ..hayırlısı ..
hayırlıusı cnm gelecek aya daha ii calısırız 🙂
slm herkeze gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun hepimizin bol hamişli günler inşallah
sagol cnm senın de

efet cnm cenemız dusuk neydek amin ....