Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

selam kızlar gelişmesi olan varmı nasılsınız umarım iyisinizdir bende de hiçbir gelişme yok ALLAH herkesin yar ve yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin inş.
Tuna çok sevindim inş cinsiyetini öğrenmekte nasip olur hadi kızlar müjdelerle gelin

🙂 canımmm çok sevindim harika bişey değilmi 🙂 ben biliyordum bişey olmayacağını zaten sen çok yordun kendini ondan böle oldu 🙂 neyse güzel haberi aldıkya sorun değil benimde bugün 8+2 ilerledikce birlericez galiba 🙂 allahım hepimizinkini tamamına erdirsin canım kendine iyi bak

selam meleklerim nasılsınız ne var ne yok bakalım sizleri ösledim ya
amin ablacıgım.hakikaten anne olmadan anne nedir bilinmiyormuş daha henüz tadamadım ama hasreti bile yetti bana

gözünaydn cnm🙂bis biliyoduk ama görüceğini dimi🙂çok sevndm cnm RABBİM kimseye evlat acısı yaşatmasn
selam meleklerim nasılsınız ne var ne yok bakalım sizleri ösledim ya

amin ablacıgım.hakikaten anne olmadan anne nedir bilinmiyormuş daha henüz tadamadım ama hasreti bile yetti bana
iiis cnm sen naslsn?? senn de beklenmeyen adet günn yaklaşıyo cnm var mı belirtilern ?? sen naslsn?

ÇOOOOOK SEVİNDİMABLAM allahım sag salim kavuşmak nasip etsin bebegine
kendine iyi bak sarı hamişim korktum hırsızlık falan sizin eve yakınmı hırsızlık yapılan yerler🙁
test yap bence tatlım. inşallah hamişsindir

kuzum nerelerdesn sen yaaaa özlettn kendini bi görünüyon bi kayboluyon cicim

yok canım ya .zaten bu aydan ümidim yok fazla çalışamadık.benim yumurtlamada galiba geç oluyor ateşim iki gündür yüksek sabahları.galiba yeni yumurtluyorum🙁 cicim işlrim vardı elimde olsa 7 24 sizinle olurdum