Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ay cnm kusura bakma görmemişim valla yoksa cvp yazardım kuşum bende evet oldu o ama ilerleyen zamanlarda olmuştu 5-6.haftalarda artık yok ama doktor bağırsaklardır dedi cnm ama o sertlik hep var alt karnımda cnmm...

sarıgelinim sana öğlen bişi sordum ama görmedin heralde..
Benim karnımın tam altında kıvrım yerde böyle pıtıpıtı seyreme gibi bişi ouyor 5-6 gündür, hiç öyle oldumu senin ..

sağol şekercim haklısın öle yapmak en doğrusu bencede sanırım her hamişte oluo bu takıntılar artık böle böle atlatcaz bu günleri 🙂) hayırlısıylaaa

Yaaa doğru bak haklısın, şeytan hep karışıyor değilmi ... Hamileykende bol bol dua etmeli çok haklısın canım.. 🙂

ay cnm kusura bakma görmemişim valla yoksa cvp yazardım kuşum bende evet oldu o ama ilerleyen zamanlarda olmuştu 5-6.haftalarda artık yok ama doktor bağırsaklardır dedi cnm ama o sertlik hep var alt karnımda cnmm...

Neden böyle birşey oldu çok merak ediyorum tatlım yaaa, daha önce hiç böyle olmamıştı, sertlik hisetmiyorum öyle ara ara batmalar var işte, dün sol bacağım biraz kastı ağrıyla birlikte, bugünde sağ taraf yumurtalığım sanki batıyor..

ben hep dua ediyorum özellikle nas suresini çok okuyorum uyumadan önce falanda... lalecim bence bunlar hamilelik belirtisi olabilir cnm inşallah çünkü benim ilk kasık batması sertlik ve o tıktık atma olmuştu cnmmm inşallah hamişliktir cnmm

Hem canım öyle belirtiler bir anda kaybolmaz birşey olsa, ben düşük yaptı3ğımda kürtajdan 15-20 gün sonrasına kadar hep belirtiler devam etti ama azalarak 1 ay sonrasında artık tamamen kayboldu.. hormon hemen düşmüyor o yüzden, bulantıymış, göğüs acısıymış devam ediyor..

sağol valla içime su serptin lalecim
🙂))) şimdi daha çok pimririklenirim 🙂)

kızlar hepinize merhabalar.
sarıgelin naber canım? insanın aklına hep geliyo ama dua edip rahat olalım. biz daha keseyi bile görmedik. cumaya doktor randevusu var inşallah hayırlısıyla görürüz bakalım.
mini sen nasılsın? iyi dileklerin için sağol canım.
sevde senden naber tatlış oğluşun napıyo bakalım? kaynana da gitmiş hadi hayırlısı canım.
sheker sen nasılsın canım? çalışma varmıydı bu ay sizde durumlar nasıl?