Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canim slm nasilsin hala okuyorsun sanirim....

ee nasilsin?
lalem kacmis ben gelene kadar.... 🙁

Bugün yine enteresan uyku modundayım, öyle bir ağırlık var üstümde canım, wc olayım varya devam ediyor, birşey içiyorum hemen wc koş.. 😀
Bu kalp atışlarını ne zman duyacaksınız canım yaaa bende çok merak ediyorum :/

Merhaba yoldaşlar
nasılsınız?Allahın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun inşallah.Amin.Ben bu gün kafamı dağıtıcam az ütüm var Diyarbakırdaki olaylar canımı fena sıkıyor Ailem orda kardeşlerim dresaneye gidiyolar elim yüreğimde.Allahım onları korusun inşallah.Ve bu olayları çıkaranlarıda islah etsin.Allah devletimizi Milletimizi korusun.İnşallah kardeşlerim güzel puan alırlarda diyardan kurtulurlar artık yaşanacak yer olmaktan çıktı🙁

Neyse bunun dışında bende bir olumsuzluk yok şükür.Hepinize dua ediyorum🙂Seacım ı da merak ediyorum acaba durumu nasıl?

Orjim kistten korkma canım geçer lalemin dediği gibi moralini yüksek tUT

Tunacım canım leken geçtimi inan hepinize ayrı ayrı dua ediyom

Shekerr fistukk boş ver işi gücü yapanla yapmayan aynı ekmeği yiyiyo sen eğlenmene moralini yüksek tutmaya bak

Çoktandır göremediğim arkadaşlarıda özledim.Sılam nisa beklenen bebiş 🙂Esin erkan.Mawişim nasıllar ya merak ediyom🙂

Hepinizi öpüyorum ütüm var yapim gelirim yine Allaha emanetsiniz

ya sende bol bol uyu guzum yaaa yangel yat ohhhhh pisir pisir misil misil tisss tisss tissss

ya yarin civcivimin dogum günü 🙂 4 bitecek insallah pisiklet aldik bide disneyden bi kac oyuncak yarin vercez bakalim

yaa bundan 4 sene önce 40saat sanci cektim de dogurdum ayy ayy

ay canim kiyamam elin yüreginde ya ama irtibattasiniz dimi?

Kizlar bisey soracagim simdi asagida odada olanlarin ismi yaziyor ya, ha kimisinin adi pempe kimisinde arti var kimiside siyah peki nedemek bütün bunlar?

karaböcüğüm + olanlar sende arkadaş olarak ekli demek. pembe olanlar sitede görevli demek herhangi bi konuda. siyah olması bu konuya bakıo olduklarını gösterio cnmmm öptümmm