Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

çooook teşekkür ederim canım benim herkesin hamişliğinin sağlıkla geçmesi dileğiyle rabbim hepimizin kucağına almayı nasip etsin

ah canım hadi az kalmış oğluşunun gelmesine Allah kavuştursun🙂 ne güzel sana yardım eden bir kayınvaliden var benimki benden hizmet bekler valla. sen gene de çok yorulma. esini ben de merak ediyorum yok uzun zamndır.

güzelim benim sağolasın inş ben de umuyorum bebeğimi sağlıklı şekilde görmeyi. senin iyiymiş valla 2 doktor ben de mi denesem🙂) ne güzel bebeğini sık sık görürsün işte. ben de inş güzel haberler alırım da bebeklerimizi sağsğlim kucaklarımıza alırız..

canım seni böyle mutlu görmek ne güzel Allah gönlüne göre versin.

tatlım ok değiştirdim bile. eşin gelnce sıkı çalışırsınız inş hemen gelir bebişin🙂 sana da başarılar🙂

selam arkadaşlar nasılsınız ben dün adet oldum demekki yok bişey
canım hayırlısı olsun umarım gelecek ay hamiş kalırsın.

shekerim canım sana da hayırlı yolculuklar güle güle git ve gel🙂

çitosum benim Allah sana en kısa zamnda bebeğini nasip eder inş çünkü bunu en çok hakedenlerdensin tatlım.

ne kadar zamandır bekliyorsunuz tatlım .insan bikaç ya geçtikten sonra insan alışıyor.oluruna bırakıyor bu bende pek kasmıyorum bebegim gelecegi zamanı bilir inşallah en yalnız oldugumu hissttiğim an gelir inşallah

kuzum hamis hemsom 🙂 ya bakalim o kücük poposunu gösterecekmi kesesinde daha pirinc kadardir kesin ayyy bende heycanlandim esinde gelecekmi ???

sanmiyorum hamis oldugumu ama adet tarihim daha bu ayin 20.sinde yani bii kac gün var daha test yapmaya ayrica hemen migde bulantisi olmaz sanirim 😉 cok yoruldum son zaman belkide o yüzdendir yani hastalanacagim belki...

amin kuzum sag ol ya gercekten haklisin insallah isteyen herkez hamile kalir.
allahim önce en cok bekleyene ver evvela sonra en cok isteyene
sonrada bana 🙂

canımmm evet şimdi aynen o boyda🙂 poposunu görürmüyüm bilmem ama şimdilik kalp atışlarını görsem yeter bana🙂 evet inş eşimle gideceğiz bu kez.

hımm az kalmış ama yaa benim 3 gün önce idrarda çok silik çıkmıştı🙂 sen adete yorma bulantını herkesn farklı olur inş bebektendir öptüm seni🙂